28. čvc, 2018

MARTIN KONVIČKA: MUSLIMKA V NESNÁZÍCH & "KRÁSY" CENZOROVANÉHO FACEBOOKU

Máte-li na facebooku "ban" 12 měsíců v roce, ani příliš nečtete, co vám tam lidi píší - je dost frustrující nebýt s to odpovědět. Kór pak "zprávy ostatních", to už je úplně zabitý žánr. Občas však kouknete - a najdete Perlu. O to větší dostanete vztek na slavnou "represívní toleranci", nástroj teroru současného establišmentu proti svobodným názorům. Nevadilo by, že cenzorské svině obtěžují nás, buřiče. Jsme tak nějak zvyklí. Mohou však doslova ničit nevinné lidí. Za to je musí stihnout trest...

Toto je "konverzace" - nebo spíš výměna dvou dopisů - od mě neznámé ženy. Ženy podle všeho kdysi naivní, zároveň ale dost silné si naivitu přiznat. Obrátila se na mě s prosbou o pomoc - jako mnohé předtím. Bývaly časy, kdy bych se jí opravdu snažil pomoci - třeba jen slovem, radou. Jenže kvůli cenzuře jsem neměl šanci. Posuďte sami (dopisy jsou v plném znění, jen s drobnými opravami gramatiky). 

Neznámá žena, prosinec 2017

Dobrý den pane Konvička. Jsem muslimka a žijeme tu se svým manželem...............chtěla jsem vám jen říct, že jsem založila skupinu, kterou jsem ale následně musela zrušit. Našla jsem spousty videí o násilí, kterého se imigranti v Evropských zemích dopouštějí a já jako věřící člověk v Boha, takovéto lidí co propagují násilí za věřící lidi nepovažuji.

Své názory ohledně násilí imigrantů a toho že za těmito násilím a násilnými lidmi jako věřící člověk stát nebudu. Mě Český muslimové začali urážet, že jsem xenofob a ať si s vámi podám ruku, musím vám říct, že jsem žila v Německu a xxx, kde jsem i konvertovala k islámu. To, jestli islám je násilné náboženství, vám ani já nedokážu odpovědět, protože upřímně se v tomto náboženství nevyznám. Dělám to tak že když se mi něco nezdá tak to prostě nepřijmu. Šokuje mě ale zjištění.........kolik Českých muslimů je zfanatizovaných a násilí těchto imigrantů obhajují. Jako věřící lidi by Český muslimové logicky násilí měli odsuzovat

Tak vás plně chápu, protože musím říct, že máte pravdu to násilí by Evropa neměla tolerovat a pokud tu migranti nedokážou žít slušně a přizpůsobit se životnímu stylu, tak ať jdu odkud přišli. Je mi líto, ale jako muslimka, tyto násilníky za své bratry a muslimy nepovažuji.

Tak vám upřímně fandím, abyste nedovolil, aby imigranti přišli do Čech, protože tu jako Češka taky nechci násilí a bordel.

S pozdravem a hezký den … podpis

Moje maličkost, červenec 2018

Škoda, že jsem to ve "zprávách ostatních" četl až teď. Pokud chcete pokračovat v konverzaci, tak raději e-mailem. 

Neznámá žena, červenec 2018

Dobrý den pane Konvička. Od islámu jsem odešla jednou navždy. V současné době probíhá rozvod, můj manžel si mě vzal jen pro to, aby měl trvalý pobyt v Čechách a měl tak otevřené dveře do všech států EU. Tímto nyní můžu s celým islámem končit a s muslimy také. K manželovi necítím nenávist, prostě mě jen využil. I přes to vše mu dál pomáhám, nechci totiž aby mi udělal další problemy a tak se s ním snažím vyjít v přátelském duchu. Však Bůh sám špatné ve zlém vrátí.

Nejsem jedinou, koho takto cizinci využili, těch Českých muslimek, co takto dopadly je spousty a většinou manželé jsou i důvodem proč vůbec k islámu přijít. Vždy je vše stejné, velká láska rychlá svatba a po obdržení dokumentu láska končí a následuje rozvod. Smutná realita.

Chtěla jsem to nahlásit na cizinecké, ale nechci mu udělat problémy, je to přeci jen člověk, kterého stále miluji a který mi dal krásné tři roky manželství. Oni to umí, zahrát si na dokonalé manžele. 

Nebudu se tentokrát nořit do rozebírání situace té ženy, jejich motivů, jejích minulých i současných chyb. Případ je dost jasný. Spíš upozorním: Co kdyby byla opravdu v nesnázích a potřebovala podporu, zázemí, psychologa, právníka? To vše taknějak "umím" - aspoň na úrovni prvního kontaktu. Obrátila se na mě, protože chuděry muslimky na rozdíl od debilních sluníček vědí, že se o ně opravdu zajímám ... že mi na nich záleží. 

Kdyby byla v nesnázích, a kvůli Zuckenbergově cenzuře se nedovolala pomoci, padal by její osud na jeho hlavu. A na hlavu všech bonzáckých zmetků. Na jejich hlavu padá i to, že svému ex-amantovi "nadále pomáhá". Kdo ví, do čeho ji manipuluje, čeho je účastna. Ne svou vinou. Jejich vinou. 

Z dopisu jasně vyplývá, že takových, jako ona, jsou spousty. Svět na ně kašle... Pokud voliči rozhodnou, a budu zvolen do Senátu, míním se osudy dívek a žen, jako je tato, zabývat. Jen zlomeček prostředků, které má tuzemský senátor k dispozici, by stačil zajistit solidní právní servis, poradenství, ochranu před nejhorším. Druhý zlomek by stačil k medializaci jejich osudů. No a trošku větší zlomek by měl stačit, abychom hnali k odpovědnosti všechny ty práskače, falešné cenzory a "bojovníky s hybridními hrozbami", placené dnes z veřejných prostředků. 

Rádoby soukromé, ve skutečnosti však pro systém pracující sociální sítě, je třeba svléknout z kůže. Berou "nepohodlným" základní práva, ničí jim životy, povýšují se nad zákony a Ústavu. Je třeba jim dát na vyučenou. 

Autor: Martin Konvička, kandidát do senátu Ostrava - Jih, ČR, 28.7.2018