20. led, 2019

MARTIN KONVIČKA: HOŠÍK SI POŘÍDIL NOVOU MAMKU (A ZASE BLBĚ)

Napadá mě takto při neděli, že jsem už dlouho nenapsal žádnou čuňačinku. Ne že by nebylo dost inspirace - naopak. Evropská a česká politika čím dál víc připomínají hanbinec IV. cenové, jaké dřív, když ještě v Německu žili nějací neimpotentní Němci, stávaly v krušnohorském a šumavském podhůří. Je prostě těžké si vybrat...

Teď ale světem proběhla zpráva mimořádné důležitosti (https://www.echo24.cz/a/SKsx6/z-nemecka-a-francie-vznikne-superstat-merkelova-s-macronem-podepisi-prekvapivou-smlouvu?fbclid=IwAR2vfDmBTZ7CZzb7z1U1FgDSVJkA4LKQFfwckEU7MvcmRmgiLkx4S74kJ4I).

Francouzský préza Micron, ten jak každou sobotu posílá na vlastní občany liberálně demokratické těžkooděnce a vyrábí z nich liberálně demokratické mrtvoly (včera hlásila média desátou v pořadí) si s německou prémkou Merkel, tou jak na vlastní občany posílá afro-arabskou soldatesku a vyrábí z nich multikulturní mrtvoly, potají punktují vznik "superstátu". Má jít o společnou obranu, a to i proti vnitřnímu nepříteli (tj., chtějí víc liberálně demokratických i multikulturních mrtvol), ještě užší provázání hospodářské politiky, konzultace ohledně vývoje zbraní, ale i společná zasedání vlád. Francie navíc slíbila Německu, že mu zařídí stálé místo v Radě bezpečnosti OSN (Micron si asi myslí, že před ním Rusové a Číňani srazí kurfry). Je sice jasné, že z toho krom více mrtvol a rychlejšího hospodářského úpadku obou zemí nic nebude, ale drzost to je. 

Mě ovšem, nemůžu si pomoct, víc zaujala společná oficiální fotka těch dvou imbecilů. A nemůžu si pomoc - MICRON MÁ NOVOU MAMKU. 

Na jedné straně jeho výběr chápu: Andělka je crica v prézou prefereovaném věku, ale působí bytelněji, korpulentněji a vlastně i životaschopněji, než ta jeho vyhublá pančelka. Okatý Emanuel nejspíš hledal "láskyplnou autoritu" po celý svůj život, jinak by se jako příručí u Rotschildů neprosadil, natož aby odtamtud dostartoval dál. Co si budeme povídat, stav "vždy bezvadně upraven, úslužný k nadřízeným, bez špatných kamarádů a jediné nevhodné myšlenky" jsou přesně ty vlastnosti, které pomáhají ke kariéře v dnešním korporátně-mediokratickém blbinci. Jenže to jsou, bohužel, také ty vlastnosti, kvůli nimž fakt nezaujmete doopravdy dominantní ženskou - prostě si vás nevšimne, tyhle holky mají rády trochu rebely. No a tak si našel nejdřív "úču", na základě "dominance" společenské, a tudíž veskrze falešné (součástí té falše mohl být i její vyšší věk). Není divu, že mu doma něco chybí, a tak to hledá u kakaových kluků, tu z řad arabských bodyguardů (https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/556382/macronova-tajna-laska-neni-muj-milenec-tvrdi-prezident-o-vyhozenem-bodyguardovi.html), tu zase z Karibiku. Ne, nemyslím si, že je klasický gay - spíš ve zvláštní životni situaci osobního zoufalství v kombinaci s netušenými možnostmi, a tak "experimentuje". A úča mu možná tolerovala spíš chlapy, ti tolik nesmrdí rozvodem). No a teď, po úče, tuhle Kholovu nástěnkářku. 

Z čehož víceméně plyne, že když něco dělá francouzský elitář, dělá to zaručeně blbě. Merkel, postavě a vsoké funkci navzdory, je všechno ostatní, než dominantní "mamka". Nemluvím o bezdětnosti, smůla se holt někdy přihodí. Mluvím o tom, že "domina" by za všech okolností, vždy a v jakékoli situaci dala přednost péči o "vlastní tlupu" - ať už rodinu, nebo širší rodinu, nebo národ, který ji vynesl do funkce. Předváděla by činy a rétoriku pobnou Orbánovi, Salvinimu, Donaldu Trumpovi nebo Alici Weidelové, ne to, co předvádí. Taky by se k funkci "neproseděla" (přesná citace H. Khola, který ji kdysi vynesl nahoru), a už vůbec ne prointrikovala (to o ní říkají spolustraníci i oponenti), ale prořvala, proboxovala, vypracovala, udělala nepostradatelnou. Prostě cokoli jiného, než je politický styl vítačky Andělíny. 
 
Kdybych měl ušatému Emanuelovi poradit, doporučil bych mu jeho krajanku - Marine Le Pen - nebo kteroukoli z aktivistek Žlutých vest. Jenže Marine je zadaná a žlutovesťačky by si s ním rychle vytřely. Takže jako neklapne "franko-německý superstát", neklapne ani nová  mamča. No co už - je mladý, a Karibik i pařížská předměstí jsou plná snědých hochů. Ti si s ním sice budou taky vytírat, ale aspoň se kluk pobaví, než si s ním dá rande jeho osudová Láska. 

Myslím tu, co se jmenuje na G. a má šikmé, těžké ostří. 
 
Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 20.1.2019
 
Zdroj: