23. zář, 2019

MARTIN KONVIČKA: MALTA & NEW YORK, KRETÉNI & GRETÉNI

Na Maltě se zas "jednalo o migraci"...
 
Zástupci dvou nejšílenějších zemí EU, Francie a Německa, tam jednaly s Itálií, zastupované už vítačským premiérem-podrazákem, Giuseppe Contim, a se zástupci Evropské komise. Prý se shodli, že je nutné "prosadit mechanismus přerozdělování migrantů, který by byl povinný pro všechny členské státy Evropské unie". Neboli povinné kvóty, nebo diktát. V médiích se ovšem nepíše, jak toho diktátu chtějí dosáhnout. Zato se tam přiznává, v tomto zdroji dokonce ústy naší vítačské "ředitelky pro migraci" Magdy Faltové, že něco takového je v současné situaci neprosaditelné. 

https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2931824-na-malte-se-bude-resit-migrace-macron-podporil-povinne-prerozdelovani-uprchliku
 
Urputná snaha dále zamořovat EU - a tím ji přivést buď k rozpadu, nebo k definitivní krvavé lázni - je naopak přímo hmatatelná. Na řecké ostrovy nedaleko tureckých hranic připlouvá v těchto dnech víc takzvaných uprchlíků, než jich připlouvalo za kulminujících vln z let 2015 a 2016. Mluví se o "humanitární katastrofě v táborech", o čemž snad ani netřeba pochybovat. Erdogan, bez jehož požehnání by z Turecka neproklouzla ani myš, se musí výborně bavit. Ještě lépe se musí bavit jeho mafiánští komplicové z muslimských kantonů Bosny a Hercegoviny. I tamní lágry jsou plné "Syřanů" z celého světa, bez zimních oděvů a vybavení. Nechystají se v Bosně přečkat zimu - chtějí ji přečkat v Německu, ve Švédsku, v Rakousku a dalších hodobóžově vítačských zemích. 
 
Zatímco se promigrační spolky děsí zimy v táborech, na tzv. Klimatickém summitu OSN se strašilo - horkem. Hvězdou večírku byla šílená Greta Thunberg, která tam přednesla svůj zatím nejhvězdnější proslov. Naléhavě ho doporučuji ke shlédnutí (třeba zde: https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/sledujeme-on-line-klimaticky-summit-osn-v-new-yorku/r~6f3294fadde711e99b40ac1f6b220ee8/) protože pak vám situace bude jasná. Přehnaná dikce, zlé, vzteklé oči, monotónní hlas aspergičky, ale nehovoří spatra ani z duše. Svůj proslov čte z papíru, zástupkyně loutkovodičů po jejím boku přikyvuje. Je to řeč výhružná, štve mladou generaci (přesněji, její hysterickou, psychicky narušenou, mongoloidní a imbecilní část) proti generacím starším. Obsahově je proslov nesmysl, což mohu dokázat citací. "Ekosystémy se hroutí, druhy vymírají". To sice je pravda, ale děje se to už nějaké 4 miliardy let … přičemž míra toho hroucení a vymírání roku 2019 není o nic větší, než třeba roku 1989 (a v mnoha směrech spíše naopak). 
 
Není divu, že nikde nelze najít video s pohledem do sálu - do tváří shromážděných "světových státníků". Čekal bych nevěřícné výrazy, kroucení hlavou. Škoda, že nikdo ze sálu - ideální by byl nějaký hromotlucký státník z Afriky - neměl koule na to, aby se zvedl a zařval, 

"To děcko je blázen". 

Zapsal by se do dějin. 
 
Všechno je bláznivě absurdní. Agenda, kterou Gréta prosazuje, je totiž jednoznačná: Deindustrializace, zchudnutí a zbídáčení Evropy, a s ní snad ještě pár států postižených západní dekadencí (vsadil bych si na Kanadu, jejíž premiér nosí anální kolík snad i na klimatické summity,  a Nový Zéland, jehož premiérka je navlas stejné mešuge, jako Gréta) - za nevěřícného údivu celého zbytku světa. Vedlejší agendou pak bude zničení všeho, co po planetě za posledních 100 let prosadila "zlá", protože původem západní, ochrana přírody. Současně je "greténismus" v rozporu - se západní politikou afroarabské imigrace. 
 
Dovedu si představit, proč mají různí psychopati zájem na zničení západní civilizace. Co nechápu je brutální podvod, kterého se při tom dopouštějí na milionech snědých a hnědých kluků "ze Sýrie". Ti kluci přece, safra, nemigrují do Evropy, aby se tam z nich stali klimatičtí aktivisté. Chtějí se mít, opominu-li šíření islámu, lépe, než doma. Každý z nich stojí o barák (kde je v zimě teplo a v koupelně teče teplá voda), auto (nové, silné a velké, ne o elektromobilní nákupní tašku), spoustu luxusních hraček (od oděvů po elektroniku), blondýnu (minimálně jednu) a samozřejmě plný žaludek. O kvalitní masitou stravu "hodnou chlapa", ne o kukuřičný šrot, hmyzí larvy a tofu. Kdyby se chtě živit rostlinami a hmyzem, mohl zůstat doma v Africe … stejně, jako mohl zůstat v Africe, kdyby se chtěl ve dne smažit a v noci klepat zimou, nosit obnošené šatstvo a splachovat odpadní vodou z vaření. 

Ti kluci netuší, že jim zešílevší západ chystá chudou Evropu - která jim, krom tedy těch blondýnek, nenabídne nic mimořádného. Až se to dozví, zahájí pořádný rambajz - a v zemích "staré EU" nebude nic, co by se jim postavilo. To nebudou krotké Žluté vesty, které tu a tam rozmlátí výlohu nenáviděné banky. To budou frajeři s mačetami a kvéry, které si pro své baráky, auťáky a masitou stravu nebudou váhat přijít. I kdyby měli skopové a hovězí nahradit poněkud pohublými klima-aktivisty. 
 
Trochu mě děsí, že se k nim nejspíš bude přidávat i část Evropanů. Najdou se totiž nejspíš tací, pro které bude cokoli lepší, než hysterická asexuální bezuhlíková utopie, krmící své ovčany kukuřičným šrotem, sójovým tofu a proslovy pomatených puberťaček. 

Potečou řeky krve. 
 
Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 23.9.2019