30. lis, 2019

MARTIN KONVIČKA: Jsem BombaŠvéd...a ty jsi BombaŠvédka, Švédka...

Už delší dobu mám chuť napsat něco o Švédsku...

Tragédii té země všichni známe, dokázala za čtvrtstoletí sletět z poklidného, prosperujícího a taky etnicky skoro homogenního sociálního státu na "padlý stát", evropského rekordmana v počtu znásilnění, mordů a výbuchů na počet obyvatel, kde bují chudoba starých lidí, beznaděj mladých, vzdouvá se vlna konverzí k islámu a kde nacionalisté, byť stále silnější, žijí v totální společenské ostrakizaci... A kde současně (v odlehlých universitních kampusech) produkují špičkový výzkum, takže když tam někdo zajede na Erasmus, vrací se s přesvědčením, že "se nic neděje" (jen ho důsledně varovali před výlety do města). 

Příčiny známe, následky taky.

Co je ale zajímavé, jsou relativně nové zprávy o detonacích (které nikoho nezabijí) a "válkách gangů" (kterým policie "nerozumí" a jak se zdá, tak je ani neumí, ani nemíní, řešit.

Když ale čtete mezi řádky:

Nápis "Jidáš" nastříkali na sochu ZLATANA IBRAHIMOVIČE, což je slovansko-islámské jméno. Bosna? Jidáš = "zrádce".

Kulku do hlavy dostala KARIN HAKIM-OVÁ, tedy evropské jméno, islámské příjmení, nejspíš tedy sekularizovaná muslimka, možná odpadlice.

Takže žádné gangy, respektive gangy jóóó, ale fakt nejde o rvačky o nejlepší místa pro prodej drog. Podle všeho jde o čistky mezi svými, utužování muslopedánské disciplíny a kázně. Etnickou stránku (Arab - Somálec - Nigerijec) to docela dobře může obsahovat, ale ta bude podružná.

A po utužování morálky přijde co? Bingo, útok.

Židy už z příslušných měst, respektive ze Švédska, vypráskali. Bylo jich málo, moc se nebránili. Na ně utuženou morálku nepotřebujete. Teď se přeskupují síly a zastrašují malověrní. Grand finále přijde brzy a nebude o bombičkách, které maximálně tak rozbijí výlohu málo alláhujícímu sousedovi.

Domorodí Švédi dostanou, co chtěli.