11. dub, 2020

MARTIN KONVIČKA: O PROMOŘOVÁNÍ

Bizarní obrat "odborníků" směrem k "řízenému promoření populace" získal v médiích sluchu v posledním týdnu...

Že je to genocidní šílenství si nemusíme vysvětlovat - čtenáři jen mírně gramotnému stačí kouknout na výsledky zemí jako Británie, Francie nebo Švédsko (tam všude "promořovali") a srovnat je s Českem, Maďarskem, Ruskem nebo Řeckem (tam všude se viru snažili či snaží bránit). Vláda - a lid - si ovšem promoření vzal k srdci. Otevřené hobby-markety a povolení "nenosit masku při sportu" povede, v kombinaci s dlouhými svátky a velikonočními návštěvami rodin, k vzestupu případů, více úmrtím a pokud nebudeme mít obrovské štěstí, tak k Lombardii či New Yourku někdy v polovině května.

Přál bych si, abychom štěstí měli, ale to je vše, co s tím mohu udělat.

Promořování je ale obrovská lež i z hlediska odborného, z pohledu dostupných dat. A je skoro neuvěřitelné, kolik se v médiích objevilo "epidemiologů", "biologů" či "známých lékařů" (s profesí typu psychiatr), kteří se za proměřování postavili. S naprosto lživými argumenty.

Pominu-li nejistotu ohledně vzniku a trvání imunity na covid19, tak celý vtip s "promořením" je ten, že tato strategie by mohla mít smysl tehdy a jen tehdy, kdyby už virus nakazil značný podíl populace. Řekněme vyšší desítky (30+, spíše však víc) procent. Znamenalo by to, že beztak není cesty zpět, stejně se nakazíme všichni. Také by to znamenalo, že drtivé většině se nic extra nestalo, a ta dosavadní bídná stovka mrtvých, a směšných pár tisíc pacientů s příznaky, je jen nepatrný zlomek reálně nakažených. Že to je "rýmička", a když obětujeme dalších pár stovek, budeme všichni imunní a život, ekonomika, vztahy mezi lidmi, politika... se mohou vrátit kamsi do Února 2020.

Alternativně je možné, že "promořených" je dosud málo. Pak ta stovka mrtvých a pár tisíc trpících nemocných znamenají značný podíl reálně nakažených, a další "promořování" prudce zvedne smrtnost i nemocnost.

Je logické, že pokud je promořenost velmi malá, je správou reakcí karanténa - "nedat viru nažrat, zabránit mu v šíření". A naopak.

Snad i proto naplánoval bídák Prymula otestovat náhodný vzorek populace až PO velikonočním uvolnění, které samozřejmě zvýší promořenost. Bídák, protože skrz svou erudici musí vědět, že takto vlastně před výzkumem ovlivňuje data. Ve škole, kam chodím do práce, by ho za takový vědecký podvod hnali karabáčem.

Jaká jsou tedy data? Z ČR je nemáme, ale testovací laboratoře na univerzitách, v nemocnicích a v ústavech AV ČR hlásily bez výjimek JEDNO AŽ TŘI PROCENTA POZITIVNÍCH PŘÍPADŮ - a to ne z náhodného vzorku, ale ze směsi příznakových pacientů, lidí z jejich okolí a rizikových skupin typu zdravotníků, potravinářů či policistů. Situace bude o trochu horší v Praze (nemám tam na nikoho telefon), výrazně lepší je na venkově.

A pak je tu zcela nový průzkum rakouský (země mnohem promořenější, než my). Cílený výzkum s náhodným vzorkem, tedy to, co chce Prymula podniknout až po velikonočním promoření. Výsledek (zdroj zde:https://www.theguardian.com/…/less-than-1-of-austria-infect…?) je jasný - MÉNĚ NEŽ 1 PROCENTO POPULACE.

Byly by to dobré zprávy - virus se, vzdor jeho nakažlivosti, daří zvládat. Jedno procento lidí skutečně lze postupně vychytat, zakarenténovat, odizolovat, a tím epidemii zvládnout. Na rozdíl od 20 či 50 procent. Prymulova opatření z dob, než na něj "zaklekli", fungují. Chtělo by to vydržet … ještě pár týdnů.

A jsou to neuvěřitelně špatné zprávy, protože naznačují, že žádná "imunita" se nekoná. Značná část těch lidí má příznaky, dusí se, trpí, a část z nich umře. Ale je lepší, když umře procento z jednoho procenta, než procento z 30 či 50 procent.

O to šílenější jsou LŽI všech těch "epidemiologů", "psychiatrů" a rektorů nejmenovaných vysokých škol. Rakouský výzkum i data z českých laborek znají stejně dobře, jako je znáte Vy, nebo já.

Popravdě netuším, co tím sledují, co se jim stalo. Vysvětluji si to kombinací psychopatií (psychopat CHCE, aby lidé okolo něj ryli držkou v zemi), upnutím k před-pandemické globální ekonomice (která je mrtvá, mrtvá, mrtvá), a snahy jít vždy s proudem....

Přátelé, ruku na srdce. Ono je nakonec úplně jedno, co tím ti magoři sledují. Podstatné je, nenechat se promořit. Odpovědět na jejich šílené experimenty občanskou neposlušností. Nakonec nám stejně nezbyde, než …. Naznačovat samozřejmě nemohu, zkusím to říct písničkou.

https://www.youtube.com/watch?v=avZy32H_Lks

Autor: Martin Konvička, Jižní Čechy, ČR, 11.4.2020