9. čvn, 2020

MARTIN KONVIČKA: K VÝBUCHU ZÁPADNÍHO ETNOMASOCHISMU

Se snažím moc nevyjadřovat, protože v mé "vnitřní emigraci" nastal čas sklidit seno a píšu vícero statí o motýlech a nedaleko je v plném letu kriticky ohrožený okáč stříbroskvrnný… 

Vývoj (pandemie, hospodářský pád, válka rasová) je přitom tak překotný a média tak zmatená, že sledovat to podrobně by zaměstnalo celé analytické oddělení. Hlavně však - proč řešit vývoj na nějakém západě, se kterým už si vytírá prdel i jeho vlastní lůza? 

Jak ale léta zkoumám ta zákoutí internetu, o niž řádný občan nikdy nepřizná, že existují, mám náskok ohledně dalšího vývoje. Protože pamatujte: Vše bizarní, co se okolo vás děje, se už dávno dělo v lidském podvědomí a fantazii - a proniklo na Dark Web. Zmíním dva aspekty, o nichž se na veřejnosti cudně mlčí. I když vlastně - ono se o nich zas tolik nemlčí, jen se málokdy artikulují vedle sebe.

1) Nejrůznější politické ideologie "černého osvobození" (linka směr Malcolm X, Černí panteři, nejnověji asi BLM) pracují s axiomem, že kdokoli má v sobě něco africké krve, je "černý". Prapůvodně to zdůvodňovali historií, kdy i potomek otrokyně a - nevím koho, asi ducha svatého? - byl pořád otrok, ergo, i kapka africké krve dělala z člověka tehdy oběť, dnes vlastně nadčlověka, ale podstatné je, že stačí kapka. Z toho (např.) vznikla bizarní propaganda, že exprezident Obama byl "Afroameričan". Ve skutečnosti nebly úředně Američan a etnicky byl poloviční běloch.

2) Ty "ideologie", o nichž se veřejně nemluví (black superiority, white enslavement …)  fantazírují o oplození "podřadných" bílých žen výše uvedenými nadlidmi, a vyřazení bélého muže z reprodukce. Běloška tím své potomky povýší mezi vyvolenou kastu (viz předchozí bod). Role bělocha je všelijaká, počínaje prostým vyřazením z reprodukce a konče feminizací či kastrací. Samozřejmě se předpokládá, že než zanikne, bude  ten bílý blbec celou legraci platit.

To druhé je to samozřejmě šílenství, které dosud skoro nikdo nebral vážně. Jenže teď vidíme symbolizaci toho šílenství napříč západem v přímém přenosu. Tím, že to skrývá do frází o "spravedlnosti" a "policejní brutalitě", se tomu těžko odporuje. Protože se k tomu hlásí západní subinky - a jejich androgynní kolegové - těžko se tomu odporuje. Protože jak se chcete bránit klečícím křehkým slečnám? S bílým mužem se každopádně nepočítá: Kdyby byl proti, bude odsouzen jako násilník a nácek. Když bude souhlasit, platí teze o vyřazení z reprodukce. 

Rozhodnutí nakonec bude na černých ženách - protože všimněte si, ani s těmi se nepočítá. Věřte mi, že jsem nikde nenarazil na tezi, že by i potomek černošky a bělocha byl "černoch" - vzdor tomu, že celá ta teze kdysi dávno na otrokářském Jihu v reakci na takové svazky vznikla. Mezirasové plození jako by bylo povoleno jen černým chlápkům. Podoba s islámem nebude náhodná, jde o cekem jasnou vypůjčku, byť zde jde o záležitost pokrevní a nikoli ideovou. Jako byste si vzal to nejhorší z islámu a spojil to s tím nejhorším z norimberských zákonů. S bělochem se počítá alespoň jako s otrokem, černoška je pro ideology zkázy západu tvorem neexistujícím. Možná i proto se hloupější část černých žen přidává k rabujícím davům - a chovají se nejbrutálněji ze všech, jako by si chtěly nějaké to místo na Slunci zasloužit. Nezískají na tom nic, maximálně snad nový mixér nebo televizi. Chytřejší část amerických černošek se proti současnému šílenství staví - a vědí, proč. 

Americký a obecně západní běloch holt dospěl do fáze, kdy jeho důstojnost, a mnohdy i existenci, může zachránit jen černá žena. Může ale nemusí - záleží na její inteligenci, empatii, odhadu situace, vlivu v té které komunitě. Nic z toho ale on, příslušník klečícího etnika, neovlivní. 

Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 9.6.2020