10. čvn, 2020

MARTIN KONVIČKA: MASKY SPADLY

Musím se přiznat, že na současné "gangstafilní" fázi západního etnomasochismu nacházím, ve srovnání s pomíjející islámofilní fází, i sympatické rysy...

Spadly masky, konečně všichni přiznávají, oč jde. Jako ta slečna na fotografii.

Nikdo už se neohání "vírou", "multikulturou", "diverzitou", "krásným náboženstvím" a "hodnotami". Domorodé ženy otevřeně přiznávají, že chtějí - to veliké z porna. Jejich androgynní vrstevníci otevřeně chtějí - alespoň klečet nablízku. A jejich neandrogynní vrstevníci - vykoupili krámy se střelivem.

Mají svým způsobem recht. To, čím mává ta slečna (a co ty ostatní slečny, stejně jako britštší policisté, američtí starostové, atd. atp.) hodlají ze současné "revolty" získat, je aspoň hmatatelné, masité a puslující ("vibrant"). Když to srovnáte s ufňukaným, polo-skrytým, oči k zemi klopícím a falešně machrujícím islámováním, je to pokrok.

Pominu teď, že v populaci vysněných Nových pánů funguje úplně stejná Gaussova křivka - pravda, posunutá trochu doprava -, a úplně stejné rozložení hierarchických preferencí - pravda, krapet méně ritualizované - jako ve kterékoli jiné etnicky definované lidské populaci. Takže spousta těch klečících studentek něčeho humanitního bude zklamána a zjistí, že ten kamioňák (policista, voják, profesor anglické literatury), co se o ni nesměle pokoušel posledně, by taky nebyl špatný. Všechny ovšem zklamány nebudou, na rozdíl od varianty, že by přestoupily na islám a skončily s nějakým žárlivým hysterikem z indického subkontinetu. Nepominu ale, že evoluce západního prasení dospěla ke spoustě způsobů, jak té slečně z fotografie, a jejím stejnoetnickým protějškům, zajistit lacjaké exotické radosti i bez politického blbnutí - tedy v relativně stabilní, bezpečné a snad i prosperující společnosti. Ano, mluvím o tenkém ledě seznamek, bokovek, trojek, čtyřek, výměn partnerů... chytrému napověz se říká.

To totiž nyní skončí, protože podmínkou výše naznačených srandiček je respekt všech zúčastněných a zachování dekora na veřejnosti. "Safe-sane-consensual", volové. Když se u toho rabují obchody a hází šutráky na policisty, není to ani safe, ani sane, ani consensual - je to už prostě jen šílenství. Které povede k nepředvídatelným reakcím všech zúčastněných.

Ve zchudlé, rozvrácené a násilnické společnosti - a k té západ směřuje - nebude ani hédonismus žádná pohoda. On je fakt rozdíl užívat si (řekněme) skupinový sex v luxusní tatínkově rezidenci a přátelském, bezpečném prostředí, pro radost - a ve vypálené tatínkově rezidenci a ne pro radost, ale protože váš Pán a vládce potřebuje zaplatit dluhy, nebo živit dítka druhé manželky, nebo prostě sehnat prachy na benzín, náboje a fet. Myslím, že ani jeho nebudou bílé holky bavit, když tady nebudou žádní bílí chlapi a z mezirasových srandiček spadne tabu třídních rozdílů, zakázaného ovoce, výjimečnosti.

Ona taková rozmazlená bílá studentka něčeho humanitního může být vzácná rozmazlovaná trofej, když je cizí dcerou, manželkou, nebo holkou. Ale když jde jen o další z otrokyň, které vlastníte, šlapek, kterou pasete, nebo dokonce manželek, vešerá vášeň a romantika končí.

V Evropě stejně jako v Africe, v Detroitu stejně jako v Minneapolis.

Fakt.

Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 10.6.2020