19. pro, 2017

PETR HAMPL: Ještě k ceně Ubožák roku

Udělit Ubožáka roku Danielu Hůlemu z Člověka v tísni nebyl můj nápad. Nicméně když o tom porota rozhodla, vyhlásil jsem to bez problémů. Teď vidím, že byl vybrán správně. Vysmívání se Václavu Klausovi mladšímu za nemocí poškozený obličej nebyl jeho ojedinělý úlet, ale vypadá to na standardní projev jeho chování. Kdyby měl smysl pro humor, mohl si dojít cenu vyzvednout. Kdyby měl odvahu, mohl si mě najít nebo aspoň veřejně otevřeně napsat něco ošklivého.

Jenže reakce nula a místo toho se na Facebooku do dvou dnů objevila falešná stránka „homosexuál Hampl“, kde mám údajně psát o svých milostných zážitcích s Martinem Konvičkou. A hned první status na vyhlášení Ubožáka roku reaguje. Někdo musel poslouchat opravdu velmi pozorně.Mimochodem, je zajímavé, že když chtějí tihle ultramarxisté někoho opravdu urazit, napíšou o něm, že je homosexuál. Jejich zápal pro práva menšin je tak poněkud zpochybněn. Když za tím nejsou prachy, jdou práva menšin stranou. A ještě jedna zajímavost – na fotce, která to má dokumentovat, držím kolem ramen – černošku! Menšina jako menšina, kdo to má rozlišovat, hlavně, že dotace tečou, že..

Přiznám se, že i kdybych toho Hůleho někde potkal, asi bych neměl chuť ho mlátit. Takových lidí se opravdu můžeme jenom štítit.

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 19.12.2017

zdroj:

www.petrhampl.com