29. pro, 2017

PETR HAMPL: Lež o údajných syrských uprchlících

Macron odmítá vracet džihádisty do Sýrie, protože je to tam příliš nebezpečné. Dějí se tam totiž hrozné věci, po ulicích např. pobíhají malé děti a slaví vánoce. To jsem před pár dny dokumentoval fotografií (viz. níže) a reakcí byla záplava až neuvěřitelně nenávistných reakcí z pražské kavárny. Nebyly to totiž jediné fotografie toho druhu. Na sociálních sítích najdete tisíce fotografií a videí a všechny ukazují to samé. Syrští lidé pohřbili a oplakali mrtvé, opravují zemi, kterou zničili džihádisté za peníze USA a EU, svobodně dýchají a znovu si užívají života. Pokud by to měla být falešná propaganda, potřeboval by k ní Assad statisíce herců a minimálně polovinu hollywoodských filmových štábů.

Mimochodem, v kolika zemích bývalé západní Evropy je tak bezpečno, že by se rodiče odvážili poslat svoje děti na masovou pouliční vánoční oslavu? Všimněte si, že na osvobozených syrských územích si to dovolit můžou i bez betonových bloků a vojáků s kulomety.

Rozkvět osvobozené Sýrie, která se ubránila agresi podporované i českou vládou a českými elitami, totiž odkrývá, že povídačka o uprchlících ze Sýrie byla od začátku zcela lživá. Do Evropy neodcházeli slušní Syřané (ani slušní syrští muslimové), nýbrž dvě skupiny lidí:

-          Džihádističtí extrémisté a jiní těžcí zločinci, kteří vesměs patří na šibenici, a ne do uprchlických táborů.

-          Vyčúránci, kteří využili těžké chvíle své země a vykašlali se na ni. Těm máme platit pohodlný život v Evropě? Proč?

Celou dobu nešlo o nic jiného než o změnu demografických poměrů v Evropě a to, aby fašistické skupiny typu Člověk v tísni měly záminku pro sahání do našich kapes.

Co z toho vyplývá? Deportovat! Deportovat! Deportovat! Bez rozlišování.

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 29.12.2017

zdroj:

www.petrhampl.com