28. úno, 2018

PETR HAMPL: Chudáčci feministé

Často se smějeme hlouposti feministek. Existuje ale vyšší stupeň, kterému se už nemůžeme smát, jak je to smutné. Muži feministé - ubožáci odříkávající poučky o tom, že "kdo klátí milenky, je směšný loser," bojující proti vlastní "toxické maskulinitě," a ničící vlastní osobnost.

Oni sami klátit milenky nebudou, to je jisté. Jejich jedinou nadějí, že se nějaká zoufalka smiluje pohnuta lítostí. Pokud mezitím feministé nepodstoupí dobrovolnou kastraci, aby tím zachránili planetu Zemi a světový mír. Vlastně se nedivíme, že si pak holky hledají černochy a Araby, když mají kolem sebe místo mužů tohle. Dekadentní druh určený k tomu, aby se nenamnožil a uvolnil místo chlapům.

Pokud si chcete takové myšlení prohlédnout zblízka, doporučujeme Respekt nebo jiné Bakalovo médium. Ale je to jen pro silné nervy. Třeba tuhle filmovou recenzi. Netvrdíme, že ten film je povedený ani nedoporučujeme komplikovat si život paralelními vztahy. Nicméně, že někdo může zplodit takový text a říkat si muž, to je otřesné. A takovým, že prý patří budoucnost? Budoucnost nikdy nebude patřit k těm, kdo se snaží zničit svou vlastní rasu, civilizaci, národ a pohlaví. Nanejvýš z nich mohou být na chvíli dobří poslušní sluhové.

Recenze filmu na Bakalově serveru Aktuálně.

Moji poznámku rychle potvrdil sám život. Pár mladých feministů totiž rychle zareagovalo. Osvědčili slušnost, statečnost, odvahu, férovost, zdravou mužnost? Posuďte sami. To je chlapák, co?

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 28.2.2018

zdroj:

https://magazin.aktualne.cz/kultura/recenze-vecne-tva-neverna/r~609f29f017d011e8bacfac1f6b220ee8/