9. úno, 2021

PETR HAMPL: V čem je jádro švéda?!

Tak Švédové nemohou doma luxovat, protože jejich energetická soustava neutáhne už ani úsporné vysavače...
 
Ale jestli někdo čeká, že je to přiměje změnit energetickou koncepci, mýlí se. Naopak - likvidace tradičních zdrojů energie bude probíhat stále rychleji. Nejsou schopni se zastavit. Stejně jako nejsou schopni řešit otázky bezpečnosti, zastavit migrační pohromu, ztrátu kontroly nad celými čtvrtěmi a řádění genderových zločinců.
 
Dokonce ani poté, co začnou vypínat proud i v luxusních čtvrtích, se směřování nezmění. Příslušníci elit budou hrdě deklarovat, že kvůli Grétě se rádi omezí. Někteří si pořídí do sklepa dieselagregát, ale někteří ani to ne.
 
To je to, co mám na mysli, když píšu o tom, že režim směřuje ke zhroucení. Klesá jeho schopnost vyřešit jakýkoliv problém. Rozpadá se jeho schopnost zařídit běžné fungování státu (kromě toho, co ještě jede setrvačností). Bude klesat i jeho schopnost potlačovat politickou opozici.
 
Bude ale ta opozice připravena? Nebude příliš rozhádaná? Nebude zaneprázdněna lovem vesmírných ještěrů, a odhalováním tajných pedofilních jeskyní? A bude mít vůbec představu, co by se mělo konkrétně změnit?
 
Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 9.2.2021
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!