19. zář, 2017

Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže - pozvánka

Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže spojuje ženy i muže všech ras a etnik. A klidně i ty, kdo preferují sexuální výstřednosti, pokud si to nechají na doma a nebudou s tím obtěžovat ostatní. To, co nás spojuje, je připravenost vysmívat všem druhům politické korektnosti a všem těm bláznivým pokrokovým ideologiím. A taky odhodlání říkat věci naplno, bez ohledu na to, jestli z toho nějakého neomarxistického inkvizitora trefí šlak.

Umíme se dobře bavit, ale když je to zapotřebí, dokážeme jít na hlubší úroveň, vést kultivované diskuze, používat vědecké metodiky, strukturovaně argumentovat a organizovat odborná symposia. To nám umožňuje rozbíjet feministická dogmata a dostávat jejich přívržence do stavu, kdy jim zbývají už jen hysterické výlevy.

Jde nám v první řadě o to, aby zůstala zachována možnost svobodné diskuze. Aby se lidé nestyděli říkat, že je normální, že chlapi se chovají jako chlapi a ženy jako ženy. Že je normální, že dítě má maminku a tatínka. Že člověk s penisem je muž a člověk s vagínou je žena. Zkrátka, aby bylo normální odkazovat do patřičných mezí veškeré útoky na biologickou podstatu lidských bytostí, jakož i útoky proti západní civilizaci.

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 19.9.2017

www.normalman.cz