8. pro, 2017

NORMALMAN.CZ: BÍLÍ HETEROSEXUÁLNÍ REVOLUCIONÁŘI OBSADILI PARLAMENT!

Hlavní architekt Trumpova vítězství nad Hillary Clintonovou Steve Bannon opakovaně mluví o revoluci pracujících proti globálním elitám. Konec konců, v zásadě totéž můžeme slyšet od Václava Klause staršího. Vyjádření těchto dvou úctyhodných pánů a mnoha dalších vyjadřují, že chování elit se už nedá snášet.

Jak před časem poznamenal známý teoretik revolucí Ralf Dahrendorf, revoluci si nemusíme nutně představovat jako výrazně násilnou akci. Jde spíš o to, že je přetržena kontinuita politického vývoje a proběhne prudká změna. To, co se dosud nesmělo říkat, se najednou stává oficiálním názorem. Prostě se to otočí.

Takovou malou ukázku, jak to bude vypadat, až  lidé skoncují s anticivilizačními extrémisty (to neznamená nic násilného, prostě přestanou dostávat státní peníze, takže jim nezbude než začít pracovat), poskytl politicky nekorektní večer pořádaný Sdružením přátel bílého heterosexuálního muže a jeho fanynek. Politickou korektnost účastníci skutečně nešetřili. A že emoce kavárenských sněhových vloček byly skutečně zasaženy, to je nejlépe vidět z místa konání. Politicky nekorektní buřiči se totiž měli původně sejít v salónku v jedné vinohradské restauraci. Jenže když byla publikována pozvánka, byl majitel restaurace zaplaven urážlivými a výhružnými zprávami od aktivistů, až to vzdal a požádal o zrušení rezervace. Pomohli tedy přátelé z SPD a sešli jsme se v parlamentní restauraci Demokracie.

Večerem provázel sociolog Petr Hampl, který založení sdružení inicioval a dosud je místopředsedou jeho politbyra. Trocha nadsázky, trocha humoru, odhodlání vysmívat se politické korektnosti do obličeje a ukázat, že se nevzdáme svobody říkat i to, co je nekorektní. O to šlo od založení sdružení, a také ve čtvrtek večer.

V úvodu nicméně vystoupil místopředseda sněmovny Tomio Okamura s vážně laděným projevem. Připomněl v něm, že být vlastencem neznamená být proti jiný národům. Hájit si to svoje neznamená ubližovat ostatním. A připomněl také, že být vlastencem a být bílým heterosexuálním pracujícím muže není něco výjimečného. Je to normální a mělo by to být pokládáno za normální.

Následovalo představení sborníku Šance normálního muže ve věku politické korektnosti, kam přispěli mimo jiné ex-ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová, spolupracovníci institutu Václava Klause Hana Lipovská, Tomáš Břicháček a Ladislav Jakl, spisovatelé Věra Nosková a Benjamin Kuras, antropolog Mnislav Zelený a socioložka Simona Weidnerová. Sborník pokřtil předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása.

Následovalo vyhlášení ceny Ubožáka roku. Absolutním vítězem prvního ročníku se stal Daniel Hůle z neziskovky Člověk v tísni. Podle stanoviska odborné poroty si cenu vysloužil tím, že se vysmíval Václavu Klausi mladšího za vadu obličeje způsobenou nemocí v dětství. Porota zejména ocenila, že  Hůle (neříkáme „pan“, abychom se nedotkli v případě, že by byl jiného pohlaví) otevřel/a/o novou dimenzi politické diskuze. V dalších letech se tak možná budou řešit beďáry a péče o pleť. Proto získal aktivista Člověka v tísni zrcátko, aby se mohl pravidelně prohlížet, jestli je jeho pleť dost dokonalá. K převzetí ceny se však překvapivě nedostavil. Asi těch cen dostává hodně a nestíhá všechno.

Chybět samozřejmě nemohlo ani dnes tak populární pohlavní obtěžování. Průvodce večerem tedy v přímém přenosu na internetu pozdravil aktivistky gender studies a přímo před kamerou položil ruku na rameno Lence Klímkové známé z Alternativy pro ČR. Lenka se zachovala v souladu s pravidly a okamžitě se přihlásila k akci MeeToo. Petr to má tedy schované a může se těšit, že za 30 let vtrhne do domova důchodců jednou vtrhne komando a spočítá mu to.

Spousta přítomných ale přišla kvůli možnosti osobního setkání s postavami českého nezávislého myšlení a konzervativní scény. Kromě již zmíněného Tomia Okamura se zúčastnili třeba předseda akce D.O.S.T. Michal Semín, legenda antiislámského odboje Martin Konvička, šéf Unie otců Valentim Papazian, Aleš Hodina, pivní znalec a šedá eminence SPD Jaroslav Večerníček (jemu patří  zvláštní dík za pomoc s přípravou večera) a další.

Budeme činnost sdružení bílých hetersexuálních mužů a jejich fanynek dál sledovat. Na konci ledna nás totiž čeká výročí narození jižanských generálů Roberta E. Lee a Stonewall Jacksona. Co třeba vztyčit proti nějaké lavičce Václava Havla pěkný konfederační pomník?

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 8.12.2017

zdroj:

www.petrhampl.com

www.normalman.cz

zde video z akce:

https://www.facebook.com/zarko.raptor/videos/1383659328409993/

https://www.youtube.com/watch?v=c19oHznIpWM&feature=youtu.be&a=