17. lis, 2017

HEJ, OBČANÉ: NÁROD SOBĚ: ŽIVĚ - VEŘEJNÉ SETKÁNÍ

Live přenos:

https://www.facebook.com/vitejte.v.realite/posts/714818815388160

https://www.facebook.com/robert.zak.52/videos/10214118958069374/

https://www.facebook.com/zarko.raptor/videos/1365070813602178/

Veřejné setkání "NÁROD SOBĚ" pokračuje i tento rok. Je krátce po volbách a my rozhodně "neusneme na vavřínech", ani nebudeme čekat na to, "že to za nás zase někdo vyřeší." Stále zde hrozí vysoké riziko ztráty Lithia a okradení Českého státu v řádech bilionů korun, nepominul nátlak Evropské Unie na přijímání ilegálních imigrantů (naopak, díky novým úpravám Dublinských dohod riziko přesídlení imigrantů do ČR mnohonásobně stouplo), jsou zde velké tlaky na přijetí Eura, což by vedlo k znehodnocení úspor, zdražení zboží a dalšího ukrojení ze státní suverenity a stupňuje se i propagace multikulturalismu a genderové politiky jak u široké veřejnosti, tak hlavně i ve školách.

V Praze je na 17. listopadu nahlášeno mnoho demonstrací a veřejných shromáždění. Kromě akcí studentů, kterým tento den patří nejvíce, zaplní pražská náměstí (ne)ziskové organizace, takzvaní Kavárníci a Sluníčkáři a přívrženci současného prosystémového politického režimu.

Setkání na Náměstí Jiřího z Poděbrad nepořádáme jen proto, abychom upozornili na současné problémy, ale také proto, aby jsme ukázali, že Prahu a vůbec naší republiku netvoří jen poklonkovači současnému politického režimu, ale i lidé, kteří s tímto politickým systémem nesouhlasí. Vůbec nejdůležitějším důvodem je setkání občanů a přátel a vyjádření soudržnosti a sounáležitosti.

14:00 - zahájení veřejného setkání na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze

Podle počasí a dalších okolností se po setkání vydáme "na procházku" k památníku na Vítkov, kde bude program pokračovat. Program bude provázet i hudební doprovod.
Po ukončení akce jsou zarezervována místa v restauračním zařízení, jehož název a adresa bude zveřejněna na veřejném shromáždění na Vítkově.

Těšíme se na známé (ale i neznámé) tváře

Autor: Žarko Raptor Jovanovič, Praha, ČR, 17.11.2017