EVA HRINDOVÁ

29. čvc, 2021
Když chcete poznat, jestli jste v kritice systému skutečně trefili hřebíček na hlavičku a stáváte se pro ten systém nebezpeční, tak pozorujte své hejtry...
 
Čím více jich je a čím více jsou vulgární, tím spíše jdete správnou cestou. V tomto ohledu si nemohu na nic stěžovat. Na mém Twitteru se dějí věci a slétávají se na mě často celé houfy vulgárních progresivistů.
 
Pokud vás kritizuje i tzv. noblesní "střední třída", je jasné, že máte velký potenciál a že zaběhnutý systém skutečně ohrožujete.
 
A jestli vás začne kritizovat i část vlastních spolubojovníků, tak máte vyhráno. Je potvrzeno, že když vytrváte, vyhrajete.
 
Já své hejtry miluju, dávají mi energii a těší mě jejich zájem. A musím říct, že jsem tušila, že zlomový konflikt teprve nastane. Že jím nebyla otázka migrace ani antiislámu. Proto jsme nemohli uspět. Zlomový konflikt prožíváme teprve teď. Jde o svobodou, o osobní zodpovědnost a o obranu před definitivním zotročením korporátním kapitálem. Antiislám byla jen taková podmnožina.
 
Popsala jsem to v březnu roku 2018 - https://www.evahrindova.cz/proc-hajim-biomatky-lesany
 
Ten článek tehdy nebyl moc oblíbený, protože část "vlastenecké" scény to nechápala tehdy a nechápe to ani teď.
 
Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 29.7.2021
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
 
 
25. čvc, 2021
Na Slovensku chtějí přijmout zákon, který je bez diskuse zákonem segregace v tom nejhorším slova smyslu...
 
Ke službám a maloobchodu by měli přístup jen naočkovaní. Nastoupenou cestu slovenská vláda potvrdila i tím, že při návštěvě papeže vyjednala, aby na mše měli přístup jen naočkovaní.
 
Proti něčemu tak odpornému protestovali v Bratislavě na nejvyšší míru naštvaní lidé. Nedivím se jim. Vlastně se spíš divím těm, kteří naštvaní nejsou. K základním lidským právům patří právo rozhodovat o svém těle. Nemůže vás žádná síla donutit si proti své vůli něco píchnout do těla. Nelze pořádat hony na lidi, kteří se nechtějí očkovat.
 
Výjevy, kdy policie se zdravotníky honí odpůrce, aby ho proti jeho vůli napíchla, jsou jako ze zlého snu. Ale už se dějí. Vzpomínám na video, kdy zdravotníci v USA násilím očkují těhotnou černošku, která jasně protestuje a celý násilný akt si natáčí. Děsivé, jak z horroru. Přesto je to realita, která se nebezpečně zhmotňuje. Na Slovensku už dnes…
 
Snobští slovenští poslanci se štítivě distancovali od protestujících. Nepřekvapí, že tak činili i Sulíkovi poslanci. Tedy ti, kteří se zaklínají svobodou, lidskými právy a svou pravicovostí. Stejně jako se podobní politici u nás distancují od poslance Volného, který proti nástupu hygienické totality protestuje nejsilněji. Na Slovensku padala slova o kolotočářích, o nepřiměřeném násilí, výzvy k poklidné demonstraci. Cože? Lidem se chystají odebrat základní lidské právo a politici jsou překvapeni, že jsou lidi naštvaní?
 
Výzvy ke klidu, ke spořádanosti, apely na kultivovanost a k mírnění výroků, fakt nejsou na místě. Jsou jen pokryteckým přiznáním, že jejich autoři nechápou dění. My skutečně nejsme v situaci, které pomůže nějaký klidný dialog a nějaká kultivovaná diskuse. Říká se mi to těžko, protože sama nejsem člověkem, který by si liboval v expresivním chování a v burcování mas. Vím to o sobě, a proto se ani nikde neangažuji, nebyla bych platná.
 
Naše práva jsou nám krácena noblesně, rozhodnutím vlády, která nerespektuje právo. Sněmovna k tomu mlčí, nekoná. Ústavní soud je na nic. Senát je ještě více na nic. Veřejnoprávní média jsou jednoznačně aktéry zavádění totality. ŽÁDNÁ instituce naše práva nechrání. ŽÁDNÁ. Kde vidíte prostor na standardní postupy? Na noblesní řešení situace?
 
Je třeba varovat a burcovat. Pracovat na tom, aby se lidé probrali. Aby své uvažování změnili. Aby se přestali štítit těch, kteří nejvíc křičí, protože tito „křiklouni“ ve skutečnosti nasazují krk za jejich záchranu. Upřímně – z politiků v saku, kteří se promenují po vinicích jako by nic – je mi na blití. Jsou jak nějací roboti, kteří nevnímají svět kolem sebe. Hrají si na noblesu, která je ale ve skutečnosti nejhlubším dnem. Vedle nich stojí lidé, kteří pochopili, o co se hraje a zoufale a někdy i nesympaticky bubnují na poplach. Vedle nich stojí lidé, kteří jsou ve své nevědomosti hnáni do náruče bezskrupulózních korporátních zmrdů bez špetky svědomí a lidského citu. Kde vidíte prostor na standardní politické postupy?
 
Nemusí nám to být příjemné, ale nastal čas na podporu rváčů a bojovníků. Přemítání na seminářích a sepisování petic, které nikoho nezajímají, nic neřeší. Neposunuly nás ani o píď. Korporátní totalita postupuje krok za krokem.
 
Vstupte si do svého svědomí a zbavte se mentálních bloků. Dívejte se kolem sebe a přemýšlejte o tom, kdo a proč je skutečným nebezpečím pro největší korporátní sráče. Už není čas na saka. Zuří totiž válka o základní lidská práva. Válka o život. A v té vyhrají jen ti, kdo se nebojí bláta a špíny. V zákopech totiž není čisťounko…
 
Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 25.7.2021
 
Zdroj:
 
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
19. čvc, 2021

Vyšla autobiografie Karla Gotta a myslím, že si ji koupím... 

Ne kvůli marketingu, který je veden poctivě a vlastně ani není moc potřeba. Dílo je to úctyhodné a věřím, že to je nejen kronika Karlova života, ale je to zprostředkovaně i kronika našich životů.

Četla jsem rozhovor s jeho ženou, která je opakem všech těch otravných celebrit a je vzorem noblesy, elegance a umírněnosti. A dojal mě.

Proč vlastně vnímám odchod Karla Gotta s takovým smutkem? Vždyť jsem nikdy nebyla jeho fanynka a v mládí jsem se dokonce okázale stavěla proti němu? A dnes mi to došlo.

S Karlem Gottem skončil náš starý svět. Náš dobrý svět. Svět dobré práce, poctivosti a férovosti. Svět, kdy slávu získal ten, kdo byl kreativní, pracovitý a dával do svého snažení především srdce - ne kalkul. Svět, kdy laskavý humor byl prostě laskavý. Dnes je vše vykalkulované a protože humor se moc kalkulovat nedá, je ho pomálu. Proč myslíte, že televize pořád opakují staré estrády?

Ve starém světě jste měli jistotu, že když budete dobře pracovat a nebudete podvádět, dojdete odměny. Muži byli muži a ženy zase ženy. Muži byli ochránci a ženy byly krásné a mateřsky laskavé. V takové době prožít dětství bylo skvělé. Já to štěstí měla. A i když se mnozí snaží na dobu sedmdesátých let plivat, prožívat dětství v tuto dobu bylo za odměnu. Patřily k tomu i Gottovy písně - a nejen jeho. Mnohé z nich jsou hodnotné i dnes. Krásné melodie, hluboké texty... Co myslíte, který z dnešních hitů přetrvá desetiletí?

Dnešní dobu charakterizuje povrchnost, plytkost, vše je ušité horkou jehlou, kalkul ze všeho trčí jak sláma z bot. Kdejaký pitomec si myslí, že je odborník. Poctivost, pravda, skutečné hluboké emoce, touha po pravdě a poctivém životě, už nejsou hodnoty, ke kterým každý vzhlíží...

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 19.7.2021

Zdroj:

https://www.evahrindova.cz/chci-zpatky-stary-svet


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!


 

17. čvc, 2021
Jak? Ve volbách...
 
Cituji z novin:
 
"Během příštího týdne by měly zdravotní pojišťovny všem lidem nad osmnáct let rozeslat dopis, ve kterém je požádají, aby se očkovali. Podle Ministerstva zdravotnictví je to další cesta, jak oslovit nerozhodnuté."
 
Tak tu máme další vyhozené peníze. Pokud se lidé rozhodli nenaočkovat i po tom ohňostroji vyhrožování, které předvádí vláda, farmalobbisté a céčkové celebrity, nějaký dopis je nepřesvědčí.
 
že se pár pitomců v Praze nechalo nalákat na tenisky a telefony, neznamená, že to zabere i u zbytku populace. Je až k nevíře, že to "odborníci" na PR ve vládě nechápou. Možná to i chápou, ale mají pocit, že něco dělat musí, ať to stojí, co to stojí. Problém je v tom, že to "ať to stojí, co to stojí", se jaksi realizuje z veřejných peněz.
 
Většina odmítačů očkování má tyto hlavní důvody:
 
1. Viděli nebo znali někoho, koho vakcína "sejmula". Proto nechtějí riskovat.
 
2. Nastudovali si složení vakcíny, mechanismus jejího působení a vnímají tak rizika, které z toho vyplývají. Uvědomují si, že vakcína je experimentem, který nepopírají ani výrobci ani schvalovací orgány.
 
3. Zajímají se o své zdraví a dlouhodobě pečují o sovu imunitu. Znají mechanismy vzniku nemocí a proto se nenechají zastrašit. Dlouhodobě své zdraví řeší svépomocně, mimo systém zdravotní péče.
 
Jak výše uvedené chcete přesvědčit dopisem se samými frázemi o tečkách a podobně??? Jen rozhazujete veřejné peníze!
 
Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 17.7.2021
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
11. čvc, 2021

Premiér Babiš se už ztrapňuje zcela nepokrytě...

Dělá z lidí totální pitomce, kteří si na autogramiádě s celebritou nechají píchnout toxickou vakcínu výměnou za tenisky. Používá metody, které dříve odsoudil celý národ a kvůli šmejdům s předraženými hrnci se dokonce přijímaly i nějaké zákony.

Zboží, které lidi nechtějí ani zadarmo, asi nebude moc voňavé. Až si člověk řekne, že premiér Babiš nebude asi zas tak dobrý obchodník, když nechápe chování lidí. Došli jsme asi na maximum a více lidí už k dobrovolné vakcinaci nepřinutíme. No, dobrovolná jak dobrovolná. Za situace, kdy média neinformují, ale propagují, těžko lze hovořit o nějaké dobrovolnosti. Lidé jsou k vakcinaci nuceni brutální manipulací.

Premiérovi se nemůžeme divit. Jeho návrhy jsou jen produktem dlouhodobé práce PR aktivit farmaceutického průmyslu. Ten na celém světě působí jednoznačným směrem. Zpracovává systematicky především zdravotníky a pomáhá takto „vyučené“ lékaře a sestry stavět na jakýsi piedestal, z kterého lidem kážou a jsou chráněni. Noví zdravotníci nenesou žádnou odpovědnost za zdraví lidí, jsou zvyklí, že se o jejich metodách nepochybuje a jako rozmazlené děti těžko nesou jakoukoliv kritiku. V oboru je mnoho psychopatů, kteří si svou nekritizovatelnou pozici užívají a nechtějí se své „božské“ pozice vzdát.

Ale pořád existují lidé, kteří si cení svého charakteru a zdravotnictví se věnují proto, že chtějí lidem pomáhat, ne si budovat neotřesitelné ego. Přemýšlí o tom, co dělají, pídí se po informacích, zkoumají a hledají cesty, které vedou ke skutečnému zdraví. Takoví jsou dnes systémem perzekuováni, jsou cenzurováni a dehonestováni. S takovými se ale náš premiér neradí.

Stejně jako velká část národa je premiér přesvědčen, že zdraví se buduje pomocí chemie a lidé bez lékařského vzdělání nemají právo na to, aby sami posoudili, jak se vlastně cítí. Premiér ve svém omezeném vidění světa logicky předpokládá, že lidé rádi přistoupí na jeho nabídku. Proč by měli pochybovat? Vůbec nepředpokládá, že odpor k vakcínám je podložený zkušeností a znalostí, která přinutila člověka nahlédnout za neprostupné bílé zdi Potěmkinových vesnic současného zdravotnictví. Koronakrize ve velké míře přispěla k jejich bourání…

Premiér skotačí před hroutícím se impériem bílé lži, s hlupáckým úsměvem úlisně nabízí tu tenisky, tu koncertík, tu loterii a večer doma nejspíš pláče na rameni své ženy, protože nechápe „nevděk“ občanů.

Není ale ve svém nepochopení sám. Mnoho lidí stále věří a odmítá vystoupit ze světa, kde není nikdo za nic odpovědný, kde nevládnou žádné pochybnosti a nic je nenutí přemýšlet o souvislostech. Je tam bezpečno a klid. Venku zuří myšlenky, údaje, fakta, a to vše vede k úmornému přemýšlení, zhodnocování souvislostí a bohužel i k vlastní zodpovědnosti. Vakcína je jako svatý grál – nastrčíš ruku a máš vyřešeno. Neřešíš, nepřemýšlíš, jen konzumuješ. Bezpečí v bílém chrámu si vybralo dost lidí a zlobí se, že je někdo nutí vyjít ven.

Smutné je, že mnozí byli vytaženi ven vlastní nepříjemnou zkušeností. Za své prozření zaplatili krutou daň. Někdo jim zemřel, oni sami byli postiženi neomylnou vědou, vidí okolo sebe po vakcíně lidi padat jako mouchy. V horším případě ale ani vlastní nepříjemná zkušenost nedonutí lidi přemýšlet a pochybovat. Tak silná je víra budovaná mnoho let. Ani prokazatelné lži, ani tvrdá data, ani seriózní vědecké studie, nedonutí lidi opustit svou víru.

A tak i ti, kteří po první dávce vakcíny trpěli, poslušně jdou na druhou. A dokonce ani když ve frontě na vakcínu jsou lidé svědky kolapsu právě naočkovaného, nic je nezvrátí a poslušně jdou vstříc skutečné loterii s vlastním zdravím. Tihle by klidně své zdraví za tenisky od premiéra vyměnili. To je na celé věci to nejsmutnější, podařilo se lidi úplně odpojit o svého vlastního těla. Věří více lékařům než sami sobě. Je vám zle po vakcíně? Doktor vám řekne, že je to v pořádku a vy jdete na další píchanec. Zase je vám zle? Nevadí, další dávky jsou už připravené.

Mnoho lidí, a hlavně dětí ještě bude trpět. Je mi jich líto, ale nemůžu s tím nic dělat. Jestli se to ale někdy obrátí, měli by všichni ti nezodpovědní egoističtí „obchodníci“ s vakcínami být souzeni. Protože nemorálně ženou lidi do zbytečných rizik. V mnohém se situace zhoršila, a ještě se bude zhoršovat. Tlak na lidi, kteří dokázali opustit bezpečí „moderní“ medicíny a odmítají se stát účastníky experimentu, se bude stupňovat. Ale zároveň také tento tlak bude lidem otevírat oči. A těch, co prohlédnou, i za cenu vlastních obětí, bude přibývat.  Až jednou nás bude většina a svět se stane zase bezpečným místem i bez „vakcínek“.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 11.7.2021

Zdroj:

https://www.evahrindova.cz/nedate-si-vakcinku


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!