27. zář, 2017

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: POJMENOVÁNÍ NEPŘÍTELE JE ZÁKLAD

Když si západní společnost neumí pojmenovat nepřítele, těžko někdy ten terorismus porazí. Je to jak boj s rakovinou - dává se do něj čím dál víc peněz a stále více lidí tomu onemocnění podlehnou. To je tak vždy, když se nepídíte po příčinách a bojujete jen s důsledky.

V případě islámského terorismu je skutečnou příčinou prostě islám. A tomu pomáhají chamtiví a hloupí politici podporovaní naivními snílky z řad aktivistů. Chamtivý politik si nechá za cokoliv zaplatit a to od kohokoliv. V tomto jsou islámští představitelé neomylní. Vždy si dokážou najít ty správné typy - ve světě třeba Hillary Clinton, u nás Jana Hamáčka. Právě on hlásá nesmysly o náboženství míru nepostradatelného pro lidstvo. Ostatně 22.září navštívil islámské centrum, které je známé svým radikalismem. Taktně se ovšem návštěvou nepochlubil. Pochlubili se tím ale samotní muslimové...

A tak chamtivý politik ve spolupráci s naivními utopistickými aktivisty dovede napáchat hodně zla a eliminace jejich veřejného působení by ve věci terorismu udělala lepší výsledek, než betonový zátaras. 

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 27.9.2017

Zdroj: 

http://www.eurabia.cz/Articles/31661-predni-politik-cssd-podporil-islam-a-ted-i-mesitu-v-praze-.aspx