2. říj, 2017

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: PŘEDVOLEBNÍ BESEDA V ŠUMPERKU

Minulý týden jsem byla v Šumperku na besedě o migraci a bylo to husté. Beseda se konala v úterý 26.9.2017 a veřejně se debatovalo o otázkách současné migrace. Hovořil Petr Hampl, Stanislav Balík, Petr Fiala (SPD) a Petr Sokol (ODS).

Když člověk slyší fakta a jen fakta jaksi zhuštěně, dolehne na něj síla průšvihu, v jakém se Evropa nachází.

Petr Hampl připomněl pár čísel - současná migrační vlna je nejsilnějším přesunem obyvatelstva v dějinách lidstva. Nikdy nic takového v historii nebylo. Dalším číslem je to, které naprosto jednoznačně ukazuje, že Německo, Británie, Švédsko a Francie budou za pár let země, kde původní obyvatelstvo bude ve výrazné menšině a budou to islámské země s přavážně arabským a černošským obyvatelstvem.

To je fakt, který je nevyvratitelný. Se všemi důsledky, které to přinese - chaos, násilí, dominance islámu a potlačení původní kultury.

Dalším faktem je, že evropské země nedělají absolutně nic na svou obranu - zatím. Pánové se shodli - napříč politickým spektrem - že to tak je a naše Česká republika má jedinou šanci, trhnout se a bránit se sama.

Ačkoliv nevěřím, že má smysl volit ODS, přesto ty poslední zoufalce, kteří to ODS v Olomouckém kraji hodit chtějí, prosím, aby alespoń kroužkovali Petra Sokola, který na besedě mluvil rozumně - daleko rozumněji, než mluví vedení ODS.

Co můžeme dělat my? Jít k volbám a volit jinak. A nehroutit se, když to nedopadne. A pořád šířit informace a pomalinku odhrabávat písek kolem hlav do něho zabořených. To je náš úkol, který vypadá na hodně dlouhodobou práci, kterou za nás bohužel nikdo neudělá!

P.S.: Mám velmi dobrý pocit z toho, že za stolem seděli pánové, kteří se v některých jednotlivostech zásadně lišili a přesto se dokázali shodnout na tom nejdůležitějším - musíme odmítnout kvóty, nepustit do ČR žádné migranty z jiné kultury, nepřistoupit na vyplácení shodných dávek a být připraveni kdykoliv zavřít před invazí "kolonistů" hranice. I publikum dovedlo naslouchat různým názorům, debata to bylo klidná a pánové vypadali, že se navzájem poslouchali. Škoda, že podobné debaty neumí zorganizovat Česká televize a na frak jí dá malá regionální televize!

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 2.10.2017

Celý záznam zde: 

https://www.youtube.com/watch?v=RXTas6BrqZo&feature=youtu.be