25. říj, 2017

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: BOJÍME SE, BOJÍME!

Komentář k chování ODS v povolebním vyjednávání

Já nevycházím z údivu, kolik lidí se chová jako sluha, když se má chovat jako pán.

Politici jsou naši sluhové, ne naopak. Zapomněli jsme jim to dávat dostatečně najevo. Jako když byste si najali zaměstnance, dali mu velké peníze a velké pravomoci a on vám bude uraženě sedět v zasedačce a bude se rozčilovat, že nebude pracovat, protože jeho kolega je na něho zlý. Fňuk.

ODS je najednou v záři reflektorů, protože jako jediná může udělat s ANO koalici. Je to příležitost. Je to ale příležitost pro silné a sebevědomé. Silný a sebevědomý by začal tvrdě vyjednávat - slabý, pohodlný a vyděšený se klepe v koutě a volá - s ním ne, on by nám ubližoval!

To je silná pravicová strana? ODS svým postojem vysílá jasný signál - vy, kdo jste nás volili jako protestní stranu, jste udělali chybu. Rozklepeme se při první příležitosti a rozhodně se nebudeme za vás rvát. Jo, když bychom měli většinu, když byste nám navolili do party TOPku, když byste nám zavřeli Babiše a omezili ANO, tak pak možná bychom pro vás i něco udělali. Ale teď na boj za naše voliče není prostor.

Já jsem před volbou ODS varovala a bohužel došlo na má slova. Připosrali se a neumí využít příležitost, která by z ODS zase udělala silnou stranu. No bodejť, parta slabochů je jen parta slabochů. Klepou se v koutě a snaží se nám namluvit, že utéct z boje je hrdinské!

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 25.10.2017

zdroj:

www.hrindova.cz