30. pro, 2017

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Abdul H., oficiálně 15 letý Afghánec, který zabil dívku v Německu

Redaktor Focusu Alexander Wendt se ve svém facebookovém příspěvku věnoval pozadí vraždy v německém Kandelu...

Abdul H., oficiálně patnáctiletý Afghánec, který zabil dívku v Kandelu, je podobný případ jako Hussein K., vrah Marie Ladenburgové, oficiálně sedmnáctiletý, ve skutečnosti ale dvaatřicetiletý zločinec. Takzvaní pěstouni Husseina K. dostávali měsíčně 2800 eur na péči o něj, jež spočívala v tom, že mu poskytovali měsíčně 400 eur kapesného na alkohol a prostitutky.

Poskytování pěstounské péče takzvaným nezletilým uprchlíkům bez doprovodu (MUFL) je v současné době jedním z nejziskovějších podnikání v Německu. Prakticky dosud kdokoli, kdo překročil hranice a prohlásil, že je nezletilý, byl jako takový zařazen do systému.

Ptám se zcela vážně takzvaných svobodných médií a takzvaných pěstounů v těchto a mnoha dalších případech: už jste někdy slyšeli o paragrafu 129 tr. zákoníku: Vytvoření zločinecké společnosti? A vy, úředníci, kteří jste schválili vyplácení finančních prostředků - slyšeli jste o zvláště závažných případech zpronevěry? Opravdu si myslíte, že se vyvážete z odpovědnosti?

Můj dodatek:

Za vším hledej peníze. Pokud budeme platit lidem za to, že "dělají" dobro, bude ke zneužívání docházet. Nedá se tomu vyhnout. Obrovské finanční prostředky za "péči" o uprchlíky jsou velkým lákadlem a i když část společnosti tlačí na zastavení přílivu nových migrantů, velká - finančně motivovaná - část společnosti zase tlačí na na jejich příliv. Podle hesla "po mně potopa"...

Autor: Eva Hrindová, Olmouc, ČR, 30.12.2017

Zdroj:

(převzato od Helena Anna Tichá)

https://philosophia-perennis.com/2017/12/29/mittaeter-von-abdul-h/