10. led, 2018

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Láska mezi mladou Němkou & ilegálním imigrantem...

Láska mezi mladými. Tak idylicky představila německá televize příběh mladé Němky a mladého migranta ve vysílání na dětském kanálu (video je v článku).

Poté, co se novým ředitelem veřejnoprávní německé televize stal bývalý mluvčí vlády Angely Merkelové Ulrich Wilhel, bude ještě hůř.

Místo varování a nabádání k opatrnosti, se ještě více bude tlačit na přijetí multikulti modelu. Jak se říká, lásce neporučíš, ale nevarovat před partnerstvím s člověkem z naprosto jiného kulturního prostředí, je ostudné.

Jako matka a žena se musím pozastavit nad tím, že mladé dívky jsou doslova vháněny do náručí mladých muslimů, kteří velmi dobře znají způsob podle hesla - když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Když takový chlapec projevuje žárlivost i na běžné aktivity (objímání s přáteli) a chce mladou dívku co nejdříve vlastnit (oženit se), měla by každé dívce zablikat varovná kontrolka. Jenže Německo dělá vše proto, aby blikání kontrolek zcela zadusilo. Tento pořad je toho příkladem.

Jiná mladá dívka, poté co se s podobným chlapcem rozešla, byla ubodána. V rámci objektivity měl být tento případ zmíněn. On ale nejenže není zmíněn, ale ani o něm celostátní média v Německu neinformují... Tak to dopadá, když si někdo osobuje právo na jedinou pravdu a všechny ostatní umlčuje. Kéž se něco tak odporného u nás nepodaří! I když mnozí "Mádlové" by si to přáli.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 10.1.2018

Zdroj:

https://jungefreiheit.de/kultur/medien/2018/fluechtlingsliebe-im-kinderfernsehen/

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jiri-Madl-Chci-zakazovat-weby-placene-z-Ruska-Chci-trestat-sireni-lzi-nenavisti-a-vyhruzek-Branme-CT-519138

http://www.novaburzoazie.com/437922452/5425345/posting/petr-bystro%C5%88-merkelov%C3%A1-je-u%C5%BE-tot%C3%A1ln%C4%9B-mimo