24. led, 2018

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Dávejte si na mladé v jednotném šiku pozor...

Dnes jsou také mnozí připraveni bránit svou vlast - před ruskými dezinformacemi, před xenofoby, před falešnými zprávami a před lidmi, kteří nesdílí ty jediné správné postoje.

Stejně jako v padesátých letech jsou tahouny nového a jasného pohledu na směrování naši republiky nadšení mladí lidé. Pan Drahoš si je toho vědom a v rámci své kampaně oslovil mladé "youtubery", kteří ho teď se slzou v oku nadšeně podporují.

Všichni jsou strašně cool a free a z kandidáta vytvořeného marketingem vlivových skupin si vytvořili představitele slušnosti a čestnosti.

Znáte to, kdo nezná svou minulost, je odsouzen si ji zopakovat. Já před mladými v politice varuji už delší dobu - chybí jim životní zkušenosti, které nenaženou žádným super vzděláním na multikulti škole. Heslo - nevěř nikomu pod třicet - je velmi pravdivé. Jenže ono to vypadá tak pěkně - pan Juncker si povídá s youtubery, pan Drahoš se mladými také rád obklopuje.

Víte proč to dělají? Protože mladí se dají zblbnout rychleji, než staří mazáci. A ve svém bezbřehém nadšení udělají spoustu bezplatné práce. Mladí jsou vždy připraveni budovat přehrady, psát dopisy a vyzývat k potrestání těch, co škodí, vyzývat k jednotě a ty, co váhají, umí pěkně dotlačit k správnému postoji. Udělají hodně špinavé práce, aniž by si to uvědomovali.

Dávejte si na mladé v jednotném šiku pozor, ještě nikdy to nepřineslo nic dobrého!

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 24.1.2018