12. bře, 2018

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Setkání Nezúčastněných II. Olomouc

V sobotu jsme si užili příjemné odpoledne s příjemnými lidmi v Olomouci. Uváděli jsme novou knihu Petra Hampla Prolomení hradeb a následně debatovali o všem, co se děje okolo nás.

Bylo to skvělé. Žádný virtuální kontakt nikdy nenahradí setkávání s živými lidmi. V publiku bylo mnoho známých i nových tváří. Nikdo z našich názorových oponentů nedorazil ani se nijak nesnažil naši poklidnou akci narušit. Žarko Raptor Jovanovič nás informoval o dění v Bratislavě, kde byl se svým týmem natáčet demonstraci. Martin Zapletal nás informoval o svém obvinění a Martin Konvička o tom, že uvažuje o jakési mírné variantě návratu do politiky.

A co si z akce odnáším já? Je třeba sebevědomě, slušně a s nadhledem říkat své postoje a názory - i za cenu, že do vás nízcí lidé, kteří neumí respektovat názory druhých, kopou a plivají na vás. Nám to nevadí. Jsme zvyklí. Ale je důležité se podpořit, protože v minulosti mnozí takové útoky neustáli.

My už jsme ale přestáli tolik útoků, že nás to skoro baví. Nicméně chci upozornit na jedno - každý, kdo útočí na Petra, Martina, či mě - bez toho, že by si přečetl knihy obou pánů (a které vydalo nakladatelství Naštvané matky) - je obyčejný sráč!

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 12.3.2018

Záznam je zde:

https://www.facebook.com/zarko.raptor/videos/1469552019820723/

Knihu lze koupit zde:

http://www.novaburzoazie.com/438328172/5582941/posting/petr-hampl-prolomen%C3%AD-hradeb-nov%C3%A1-kniha-v-prodeji