15. bře, 2018

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Co to jako je???

Člověk v těchto dnes nevychází z údivu.

1. Stávka škol - co to jako je? Jestli tohle není manipulace a nátlak a politické ovlivňování, tak už vážně nevím, co by se tak dalo nazvat. Že to mnozí "demokraté" schvalují a vítají, vypovídá jen o nich samotných. Je to stejné, jako vyhánět děti na pochody na prvního máje za komunistů.

2. Česká televize jede bomby. Dnes rozhovor s ředitelem v Blesku, včera bídně navštívená demoška na Václaváku za účasti politiků z TOP09. Večer další příděl faktů od Soukupa na Barrandově. ČT už nezachrání ani dvě PR agentury a tři Newsroomy. Jejich víc než dobře placený mejdan začíná končit. Oni to ví, tak kopou nožičkama.

Bezbřehé utrácení a sladký život za naše peníze už není možné obhájit - nikým a ničím. Snad to pochopí i politici - že se podporou ČT jen obírají o vlastní podporu a začnou se konečně chovat jako ti, co mají hájit naše zájmy. Díky pane Soukupe - protože vy jste do toho domečku z karet fouknul první!

3 Přeceňovaná herečka Plodková dnes v magazínu Práva plamenně hájí své právo na politické názory. Má ho podle sebe přece stejné, jako všichni ostatní. Jistě - ale my všichni ostatní jaksi nemáme k dispozici prostor ve všech možných médiích a na přímých přenosech.

Takže když to chce mít jako všichni ostatní, tak by měla mít také blokace na fb, zrušenou možnost psát blogy na nejnavštěvovanějších platformách, měla by si nechat na sebe kydat od anonymních trollů a v médiích by na ní měli plivat všelijací uměle podporovaní komentátoři bez toho, že by paní Plodková měla jakoukoliv možnost se bránit. Pak bychom možná mohli mluvit o tom, že to má stejné, jako všichni ostatní. Já bych jí to dopřála. Ať si to vyzkouší, co to je být jako všichni ostatní. Třeba se jí zadaří i nějaký soudní proces, to bych jí moc kvůli autenticitě přála.

A tak si tady žijeme - plná náměstí bojovníků za svobodu, kteří ignorují její omezování na sociálních sítích, kteří ignorují první soudní procesy za názory, kteří ignorují dění v Evropě, kde se klube pořádná totalita. Co si o tom myslet? To nejsou bojovníci za svobodu, to jsou pitomci!

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 15.3.2018