27. dub, 2018

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Neskutečné, jaké fámy se šíří okolo spalniček

Neskutečné, jaké fámy se šíří okolo spalniček. Je to ukázkový příklad šíření fake news. Zarážející je ale, že na to skáče mnoho lidí, kteří si v jiných případech vše snaží ověřovat a zakládají si na tom, jak jsou nemanipulovatelní...

Pokud se nenecháte ovládat emocemi a jdete striktně za věcnými argumenty a fakty, zjistíte zajímavé věci.

Takže ve stručnosti. Očkuje se živou vakcínou a děti po naočkování jsou infekční a mohou šířit spalničky dál. Většinou se nakazí dospělí, kterým už vakcinace z dětství nefunguje, protože vakcína nefunguje celoživotně. Imunní jsou jen ti, kteří prodělali nemoc v dětství - očkovat se začalo někdy v roce cca 1962 (nevím přesně a nemám čas to dohledávat). Takže to je k tomu vzniku epidemií.

Spalničky je běžná nemoc srovnatelná s chřipkou a normální dítě nemá problém nemoc zvládnout. Ohroženi jsou jen velmi podvyživené děti a děti s velmi nízkou imunitou (třeba děti onkologicky nemocné). Výhodou prodělání nemoci v dětství je to, že máte celoživotní imunitu a nehrozí vám spalničky v dospělosti. Což je výhoda, protože dospělí už nemoc nezvládají tak lehce. Obzvlášť nebezpečná je nemoc pro těhotné ženy.

Očkováním se bohužel zlikvidovala kolektivní imunita, kterou zajišťoval prostý fakt, že se maximum dětí s nemocí potkalo v dětství. Nemocné děti co nejvíce šířily nemoc na ostatní děti, aby opravdu všechny děti nemoc prodělaly v dětství.

Nyní nás chrání jen vakcína a to jen na omezenou dobu. Protože farma firmy potřebují proočkovat děti (je to na pojišťovnu), na očkování dospělých nemají zájem, protože to si každý hradí sám. Stačí jeden infikovaný, který je infekční - a už to jede - celoživotní imunitu už totiž mají jen starší ročníky. Připravte se na to, že se spalničky budou šířit čím dál častěji a očkování nás před nimi neochrání, protože vakcíny nejsou stoprocentně účinné.

Nejlepší ochranou by bylo přestat očkovat a pomalu zase kolektivní imunitu vybudovat přes přirozeně imunní lidi, kteří nemoc prodělali v dětství. To jsou fakta. Absolutně nechápu, proč se proti spalničkám začalo očkovat... Ale prachy jsou prachy, že ano.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 27.4.2018

Více o spalničkách zde:

https://www.slobodavockovani.sk/news/co-mozno-neviete-o-ockovani-13-cast-vitalita-9-2012/

http://www.nastvanematky.cz/profesorka-strunecka-o-ockovani