29. dub, 2018

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Tak si to shrňme...

Tak si to shrňme - přirozené právo je právo na své dítě a na své tělo. Kdo má největší zájem tato práva oslabovat? 
 
Možná řeknete stát, ale já říkám, že to jsou silné korporátní firmy, které nám chtějí vnutit, jak se léčit a jak léčit naše děti. Korporátní firmy jsou silnější jak stát. Proto systematicky vyvolávají v lidech pocit, že existuje nějaká vyšší síla - která může a má rozhodovat o tom, jak pečovat o tělo naše a našich dětí. Kdo jí začne odporovat a chce si své věci řídit sám, je systematicky likvidován a znevěrohodňován.
 
Je to stejné jako s islámem - ten taky krade lidem svobodu.
 
Proto mně přijde logické, že kdo nesnáší islám, nemůže se smířit ani s jiným omezováním svobody. Pohybuju se v sektoru potravních doplňků a přírodní léčby a garantuju vám, že jestli to takto půjde dál, stane se bylinkářství tajnou činností a bude se vykonávat v podzemí a v utajení. Dnes existují taková absurdní omezení, že je nevidí jen slepý. Se vznikem EU se totiž enormně zjednodušilo fungování lobbistů, kteří umetají cestičku bohatým korporátním farmaceutickým firmám. Uplatí si všechny a všechno. Vyvolávají strach a bílým pláštěm uklidňují. Přirozenost je nežádoucí - ve všem a všude. 
 
Přesto zájem o citlivou přírodní léčbu roste raketovým způsobem. Proto se připravme na zesilující tlak. Jen čekám, kdy začnou být trestné i myšlenky...Zatím jen ustupujeme, ale za chvilku nebude kam. Vystoupit ze systému je čím dál těžší.
 
Takže jestli někdo mele o svobodě a přitom schvaluje její brutální omezování ve věcech přirozených práv, nepochopil, co to svoboda je...
 
Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 29.4.2018