22. led, 2019

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Výměna obyvatel úspěšně pokračuje

Hlavním problémem, který se objevuje s migrací, je prostý fakt, že obyvatelé "kolonizovaných" zemí o ně přijdou. Nebudou už nikde doma. Zatímco Pákistánec či Syřan se vždycky mohou vrátit domů ke svým, Němec se nebude mít kam přestěhovat. Jeho země zmizí, nebude mít nikde místo, kde bude "pánem ve svém domě"...

Nebude smět zpívat koledy na vánočních trzích (už dnes se přejmenovávají na zimní slavnosti), nebude smět veřejně opěvovat krásu blonďatých děvčat, nebude smět oslavovat svůj folklór a tradice (to je přece nadřazování). A tak se stane ve své vlastní zemi trpěnou menšinou... Nezdá se vám to příliš velká daň za multikulti???

Nejhorší na tom je, že zastánci ochrany vlastních domovů nevedou boj s "kolonizátory". Vedou ho jen s dalšími Němci, kteří považují za dobré všeho se vzdát a potlačit vše německé jen proto, aby nové obyvatele neuráželi tím, že by jim nějak ostře dávali najevo, že jsou v Německu jen hosty a na návštěvě.

Je to tak smutné - i u nás to je samozřejmě stejné. Cizinci u nás jsou v pohodě, nedělají demonstrace, nervou se o svá práva. To za ně dělají jiní. Partička fanatických lepšolidí, která si jen řeší nějaké své problémy. Nedá se s nimi racionálně mluvit a cizince mají jen jako jakousi berličku či štít, ze který se schovávají - své slabosti, strachy, nízké sebevědomí.

Opravdu je nutné se tak ponižovat a ustrašeně se zbavovat všeho svého jen proto, aby se cizinci dobře cítili? Většina z nich o to ani nestojí, chtějí jen slušně žít a pokud by to bylo nutné, přizpůsobili by se. Jenže vlak ústupků už se rozjel a nabral rychlost a už se nedá zastavit - jen silou...

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 22.1.2019