10. dub, 2019

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Blíží se volby do evropského parlamentu a v médiích je docela mrtvo

Ani žádné průzkumy, žádné diskuse...V podstatě ani nikde pořádně není seznam všech kandidujících...

Našla jsem seznam kandidujících stran náhodou na této stránce a byla jsem doslova šokovaná, kolik stran kandiduje. To se všichni pomátli? Copak si vážně myslí, že je bude volit nějaký relevantní počet voličů? O většině těch stran jsem ani neslyšela a vůbec je neznám. A to se prosím o politiku docela zajímám a k volbám chci jít.

Smutné je, že podle názvů je dost těch stran kritických k EU. Je třeba aby zaznělo jasné odsouzení. Pidistraničky s pidilídry poškozují myšlenku odporu k EU. Jen blbnou lidi, kteří se motají kolem nich. Volit je budou jen rodinní příslušníci a zmatení podporovatelé. Odčerpají tak důležité hlasy pro jedinou skutečnou opozici, která má aspoň trochu šanci překonat 5% hranici. To je smrtící a nezodpovědné.

A koho a jak tedy volit, pokud kritizujete EU? Máte tři možnosti:

1. Být za totálního pitomce a k volbám uraženě nejít. Pokud jste sluníčkář a vítač, děláte dobře. Pokud vám migrace a islamizace vadí, chováte se svou nevolbou jako hloupé prase.

2. Být za naivního prosťáčka, který sedl na lep některým samozvaným spasitelům a jít podpořit stranu, kterou znají jen kandidující a jejich rodiny. Bohužel takových je většina. Podporovat někoho bez ohledu na kontext je naivní.

3. Volit pragmaticky a s cílem skutečně hodit vidle do sluníčkářské mediální propagandy a souručenství eurobyrokratů. Bez ohledu na různé štvavé kampaně ze všech stran prostě podpoříte tu stranu, která je se Salvinim. Má jasný program a díky své přítomnosti ve sněmovně má šanci na překonání 5%. Na kandidátce SPD budete kroužkovat a svůj hlas tak nevyhodíte do vzduchu, ale nabijete ním Salviniho houfnici. Tato volba ale nic nevypovídá o sympatiích k této straně, jen o vašem rozumu. Jakákoliv jiná volba nemá s pragmatismem nic společného.

Přeberte si to jak chcete, ale dokud se nenaučíme volit rozumem, budeme prohrávat. A vzhledem k tomu, že prohra znamená pokračování islamizace, nikdo rozumný si s něčím takovým nebude zahrávat.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 10.4.2019

Zdroj:

https://pravyprostor.cz/podvod-agentur-pro-pruzkumy-volebnich-preferenci