25. kvě, 2019

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Evropská unie vyhrožující

To je obraz dnešní EU. Represivní, vyhrožující, trestající a regulující přes mrtvoly. Vše v zájmu čehokoliv, kromě zdravého rozumu, laskavosti a lidskosti. Vše v zájmu nesvobody. Čím se liší obrázek dobře organizovaného mládežníka v euromikině s bejsbolovou pálkou, od obrázku milicionářů se samopaly?

Mládež vedená k povrchnosti a podporovaná ne příliš vzdělanými celebritami, tu hlubokou spojitost samozřejmě nevidí. Stačí jim vyrobit jednoduché terče a oni jako nemyslící masa jdou a střílí. Zatím jen nadávky a výhrůžky. Zítra už to mohou být tvrdé rány, vězení a likvidace. Ostatně v zemích na západ od nás už případy útoků známe. Třeba ti důchodci, co si přivydělávali roznášením letáků a protože mezi nimi byly i letáky AfD, členové Antify je prostě zmlátili. Potřebujete větší důkaz o nelidskosti a fanatičnosti?

Proto běžte k volbám a volte reálné kritiky EU s šancí na překročení  5 %. Chápu, že představitelé menších uskupení jsou nešťastní z toho, že mají malou podporu. Ale oni se nás neptali, neradili se, nežádali o podporu. Řekla bych jim předem, jak se věci mají, ale neptali se... Osobní sympatie nesmí převážit zdravý rozum. 

Nechcete-li prohlubující se euroteror, volte Salviniho frakci. U nás to je SPD a máte na výběr, komu dát dva kroužky. Je to jen na vás - tihle pitomci s modrýma vlajkama a mikinama k volbám půjdou. Všichni. 

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 25.5.2019

Zdroj: 

https://www.facebook.com/jusosberlin/photos/a.10151745961025154/10161863008255154/?type=3&theater

http://www.evahrindova.cz/evropska-unie-vyhrozujici