21. pro, 2019

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Homosexuálové všech zemí, braňte se !

V USA dostal jeden muž za spálení duhové vlajky 16 let natvrdo...

Ukradl ji z protestantského kostela a demonstrativně ji spálil před nočním klubem. Hrozil, že vypálí i ten klub. Pochvalu by za to dostat neměl, ale 16 let natvrdo??? To už se fakt všichni zbláznili.

Každý rozumný člověk vidí, že extrémní pozitivní diskriminace sexuálních menšin už překročila všechny myslitelné hranice. V principu jde o nespravedlnost, protože se zvýhodňuje určitá skupina. Lidi prostě nespravedlnost nemají rádi a dvojí metry jsou stejné v komunismu, v nacismu i v liberalismu. Stejně odporné. Není divu, že na to někteří reagují stejně přepjatě, jako se přehnaně tato skupina chrání.

Jestli nechtějí homosexuálové, aby fakt začali lézt na nervy i klidným a rozumným lidem, musí ukázat, že jim ta přehnaná podporoa také vadí. Nikdo je nijak nediskriminuje a fakt není třeba lidem tlačit do hlav podrobnosti o sexuálním životě marginální sexuální menšiny. Zvlášť u nás. Lidé v České republice jsou nadprůměrně tolerantní a není jim vlastní paušalizování. Rom, homosexuál, černoch nebo buddhista - každý z nich se normálně ve společnosti uplatní, záleží jen na něm. Slušní, pracovití a milí lidé jsou oblíbení a je úplně jedno, s kým spí nebo jakou mají barvu pleti. Existuje na to mnoho příkladů, které netřeba opakovat. Jestli ale rozumní homosexuiálové neřeknou dost přehnané pozitivní diskriminaci, může se ta tolerantnost změnit na nenávist a to není dobré pro nikoho.

Takže: Vážení příslušníci sexuálních menšin - řekněte už dost tomu vymývání mozků, které se neštítí obtěžovat dokonce děti ve školkách! Řekněte už dost přehnané vizualizaci sexuálních úchylek! Řekněte už dost dehonestaci normálnosti a adorování jinakosti! Jen vy máte moc to zastavit nebo aspoň zmírnit.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 21.12.2019

Zdroj: