3. čvc, 2020

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Máme se snažit o vystoupení z EU?

Vzhledem k tomu, že byrokratické procedury, vedoucí k vystoupení, jsou náročné, nemá to smysl...

Co ale smysl má, je naše systematická neposlušnost. Opravdu nemusíme schválit každou blbost, kterou si úředníci v Bruselu vymyslí!

Co nám nevyhovuje, postupně zrušit a naoko být stále členy a nevyčerpávat se bitvami, které nikam nevedou. Ten moloch se nedá porazit. Dá se ale systematicky oslabovat a dá se na něm postupně budovat nezávislost.

Nemusíme dovolit, aby našim občanům byly sebrané zbraně, nemusíme drtit náš průmysl každou pitomou regulací. To máme v rukou a jestli to nedokážeme - protože to je možné už dnes, nemá smysl usilovat o czexit.

Nazvěme to nově EUXIT. Co největší samostatnost v rámci toho, co už tu je. Urychlíme tím rozpad kolosu. Zatím ale naši politici přijímají každou blbost z Bruselu jako slovo boží. Jediný, kdo se aspoň trochu vzpírá, je Babiš.

Jestli to neumí politici lidem vysvětlit nebo dokonce nemají zájem na tom, aby to lidem vysvětlovali, jejich škoda. Jestli si někteří politici myslí, že vysvětlovat to lidem je populistické, pak nedostanou hlasy. Tak už to v politice chodí.

Kdyby volby byly dnes, řekla bych vám - kdo chce svobodu od EU, volte SPD nebo ANO. 

Jiná volba není...

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 3.7.2020

Zdroj:

https://www.facebook.com/eva.hrindova.9/posts/165682768341725


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!