29. čvc, 2020

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: Istanbulská úmluva atd...

Istanbulská úmluva má šanci projít jedině nepozorovaně...

Drtivá většina obyvatel České republiky nemá potřebu tlačit na pilu genderového šílenství. Většina lidí genderové experimenty nechápe a odmítá je. Jen o nich musí vědět. Proto je velmi důležité vysvětlovat každému, kdo je ochoten poslouchat, co se za jejím PR nátěrem skrývá.

Není to úmluva o snižování násilí na ženách! Takovou úmluvu nepotřebujeme, protože máme vše dostatečně ošetřeno našimi zákony a policie je náležitěproškolená.

Tak co se za kecy o násilí na ženách skrývá? Jde op jediné - posílení moci genderových aktivistů. Tedy těch, kteří chtějí ničit naše děti nesmyslnými kecy o tom, jak si můžou vybrat své pohlaví. Chtějí je ničit i neustálým násilným rozvolňováním ženských a mužských rolí - děti to jen vrhá do chaosu a nejistoty.

A chtějí pro své rejdy peníze a neomezenou moc, kterou nebudou moci omezovat ani volené parlamenty a vlády.

Je to jeden velký hnus, jehož zvrácenost se skrývá v na první pohled neviditelných detailech. Takový trojský kůň, který bude legalizovat zvrácenost. Který bude dávat do rukou šílených aktivistů další nástroje k likvidaci nepohodlných lidí.

Proto se o Istanbulské úmluvě nikde nemluví, nikde nepíše. Protože by se tím mohla rozpoutat diskuse, kterou by její zastánci neměli šanci vyhrát. Diskutujme o ní aspoň my. Je to maximálně důležité. V této souvislosti je třeba ocenit jmenovitě Chytra Zdeněk a také Chceme zachovat tradiční rodinu, odmítáme ratifikaci Istanbulské úmluvy

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 29.7.2020

Zdroj:

https://www.facebook.com/eva.hrindova.9/posts/173014687608533


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!