10. lis, 2020

EVA HRINDOVÁ: Co není cenzurováno, je bezvýznamné!

Když se podíváte na události posledních dní, mají jedno společné...
 
Manipulování s fakty, blokování lidí na sociálních sítích, mazání skupin, zesměšňování oponentů a jejich snaha je dehonestovat, zamlčování faktů, mediální šikana, mlčení k problémům, atd.

To všechno je CENZURA. Můžete si to omlouvat jak chcete, ale žijeme v době cenzurování a to se svobodou nemá ani zdaleka nic společného. Cenzuruje se všude a všechno. Ten tlak na srovnání se do řady je enormní. Člověk projeví vlastní názor a už ho sekají. nevyhýbá se to ani mocným politikům, Donald Trump by mohl vyprávět...

Znakem naší doby je cenzura a také všechny možné výmluvy, které si na její ospravedlnění vymýšlejí slaboši všech typů a vyznání. Mnohým se cenzurování ve všech podobách zalíbilo, protože si konečně mohou vyřídit účty s lidmi, kteří se jim nelíbí. Třeba jen proto, že jsou šikovnější a úspěšnější. Lidská malost najednou není negativní vlastností, ale nástrojem, jak se dostat k moci a zatančit si na "hrobech" lidí, kterým ti malí nikdy nemohou konkurovat.

Lidi se prostě nemění. K čemu nám to všechno je? Pozorujte dění a všímejte si lidí, kteří se sami chovají jako cenzoři nebo cenzuru schvalují. To jsou lidé, kteří nemají rádi svobodu a vždy přiloží ruku k budování totality.

A myslete na jedno: Co není cenzurováno, je bezvýznamné!

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 10.11.2020

Zdroj:

https://www.evahrindova.cz/co-neni-cenzurovano-je-bezvyznamne


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!