2. pro, 2020

EVA HRINDOVÁ: Hoaxy & skutečnost

Hoaxy a konspirační teorie se mění v krutou skutečnost...

Zlým a mocichtivým lidem se podařilo občany přesvědčit, aby svou svobodu vyměnili za pofidérní bezpečnost. Příběhy z Německa ukazují smutné konce, ke kterým se blížíme mílovými kroky.

Razie v hospodách, tlak na povinné očkování, tvrdá cenzura, posilování pravomocí nikým nevolených orgánů, oslabování demokracie. Bude k tomu patřit i zavádění korespondenčních voleb, které si kdokoliv může jakkoliv zfalšovat (viz. USA, Rakousko).

Pořád se vám to zdá dobrý obchod? Postihovat lidi, kteří chtějí být za své zdraví zodpovědní sami? Výměnou za ničím nepodloženou bezpečnost? Všichni, kdo to schvalují nás vlečou k odporné totalitě nezměrného charakteru. V minulém režimu nebyl internet, nebyly GPS, existovaly jen hotové peníze. Před totalitou se dalo skrýt a žít v utajení. Dnes to nepůjde, proto to bude horší.

Dokud to jde, tvořme sítě, vyměňujme si kontakty a připravme se na těžký souboj se zastánci omezování svobod. Modleme se k vítězství Trumpa, protože to by nástup totality dost zbrzdilo a možná pomohlo i k uhájení svobod...

Nevím jak vy, ale já opravdu nejsem připravena odevzdat kus svých svobod kvůli nemoci, ,která je na stejné úrovni jako chřipka a děti a normálně zdravé lidi nijak neohrožuje! Protože nejde jen o svobodu jako takovou - každé omezení svobod zásadně brzdí rozvoj společnosti a slovo jako spravedlnost ztrácí svůj smysl.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 2.12.2020

Zdroj:

https://www.facebook.com/eva.hrindova.77/posts/128962122323699


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!