20. kvě, 2018

NÁZOR ČTENÁŘE: neRozumek!

Dobrý den. Předpokládám, že budete mít emailovou adresu pana Rozumka, který má být generálním ředitelem nějaké NEZISKOVKY...

Marně jsem hledala na něho adresu, neboť jsem mu chtěla odpovědět na jeho neskutečné jednání, které mám za zradu na svém národě. Je už pro mne katastrofou, že jsem obdržela asi v únoru letošního roku a to informaci, jaká velká spousta neziskovek je v našem státě. Ten, kdo je představitelem jakékoliv neziskovky, tak to mám za velmi mazanou záležitost, kde se berou naše peníze na kdejaký jejich výmysl a tak i pobírají tito lidé vysoké platy. Být nějakým generálním ředitelem nějaké neziskovky, tak to  už je  tato informace  krutou pravdou jak zneužívat, námi ostatními občany vydělané peníze. Já po 53 letech poctivé práce, k tomu spoustu brigád zdarma  a k tomu ještě vedlejší práce 13 let jako průvodce Čedoku, tak já musím se smířit s almužnou svého důchodu a takový Rozumek si dovolí naše peníze zneužívat pro nějaké utečence, doslova z jiného světa, neboť se jedná o lidi, kterým není cizí zabíjení lidí, dělat atentáty, prostě řečeno, že jsou nepřizpůsobiví, tak jako naší cikáni.  A pan Rozumek si myslí, že tím, že každý ten muslim vleze na ženskou a nadělá spoustu děcek, že my bychom měli být za tu jeho negramotnou drbačku zodpovědni. Děcka se rodí jako na páse a kdy tito chlapi klidně si vlezou i na 8 leté děcka. Kam se dostalo Vaše myšlení pane Rozumek, že si dovolíte propagovat nájezdy těchto lidí do naší vlasti. Nejdříve se postarejte o nás staré lidi a až uděláte spoustu pozitivní práce  pro naše občany, tak potom se navíc ještě ptejte nás občanů, zda souhlasíme s těmito vašimi nápady, vašich neziskovek a nerozdávejte naše peníze. ROZUMÍTE  ????? 

Já jsem už po válce od mých 15 let jsem musela na vás všechny takové mazané lidi pracovat, abyste  mohli si vystudovat a abyste měli spoustu věcí, které jsme neměli možnost poznat. A aby mně někdo ještě ve stáří dělal problémy, že zneužije nějakých neziskovek ke svému obohacování se a my staří důchodci ať žijeme téměř jako bezdomovci. Pan Rozumek ještě mně nedorostl ani po kotníky,  že si dovolí zneužívat peněz nás pracovitých důchodců. Místo neziskovek, tak se postarejte, kde se nacházejí  rozkradené naše podniky, a hlavně hledejte ty miliardy o které jsme taktéž v této společnosti chytrých a mazaných občanů. přišli. a nadále přicházíme.  Děkuji za předání tohoto emailu pane Rozumkovi. 
 
Autor: Věra Michálková, ČR, 20.5.2018