21. úno, 2018

MONIKA PILLONI: Migranti kulturně obohacují Itálii: nahota na ulici nebo opékání psů

Kompletně nahý Afričan se procházel v ulicích městečka Bassano. Migranta policisté odvezli do San Bassiano, kde ho přijali na psychiatrickém oddělení. Toho co upekl psa, zase za trest strčili do 4* hotelu u moře v Kalábrii... 
 
Nikdo nemohl uvěřit svým očím. Muž tmavé pleti (cca. 30 let), byl zvěčněn nevěřícnými a zírajícími kolemjdoucími. Stalo se to 20 února okolo poledne ve městečku Bassano del Grappa. Byl úplně nahý a procházel se po centrální ulici Ca’ Baroncello. Desítky telefonátů na policejní stanici: „Na ulici je úplně nahý muž, ihned si pro něj přijďte.“ Během pár minut dorazilo do této oblasti několik hlídek. Agenti migranta (pravděpodobně Nigerijce) našli téměř okamžitě. Muž nerozumí ani jedno slovo italsky. Samozřejmě neměl ani osobní doklady a nedokázal ani vysvětlit důvod svého počínání. Bez odporu nasedl do policiejního auta. Agenti ho odvezli do nemocnice San Bassiano v ul. Dei Lotti, kde byl umístěn na psychiatrické oddělení. Nyní se pracuje na vysledování identity tohoto migranta.
 
 
K tomuto příkladu se vyjádřil také Matteo Salvini, leader strany známé jako Lega nord - Liga severu, která ovšem v parlamentních volbách kandiduje pouze s názvem Lega - Liga.
 
"Uprchlík" se prochází úplně nahý po ulicích města Bassano (Vicenza) ... Možná mu bylo horko? Nemůžu se dočkat, až se v této zemi vrátím trochu RESPEKTU, pořádku a klidu.

Afričtí naháči se již vyrojili minulý rok na jaře a v létě !

Chování těchto lidí je velmi diskutabilní a naprosto nevhodné v naší evropské společnosti ... nemluvě o jejich častých kriminílních činech všeho druhu, atd ...

 
Pobuřují i jejich stravovací návyky, například odchytávání psů.

Naposledy se tato epizoda dostala do médií před týdnem, kdy si jeden Nigerijec v Kalábrii opékal psa.Nebylo to poprvé. Ubytovaný byl v centru pro migranty v Briatico. Nigerijská komunita v Rosarno prý často provádí tyto zvyky, jíst psy a kočky je prý u nich naprosto normální.

Tento Nigerijec byl převezen za trest do jiného centra pro migranty a to do Hotelu Miragolfo v centru městečka Nicotera.

Tak pozor, aby jste se tam nedostali až pojedete k moři. Hotely, které fungují jako centrum pro migranty, totiž často jednu část využívají zároveň i pro turisty.

http://www.hotelmiragolfo.eu/Miragolfo-Hotel-Nicotera-Galleria-Fotografica.aspx

Autor: Monika Pilloni, Itálie, 21.2.2018

Zdroj: