28. kvě, 2018

MONIKA PILLONI: Itálie: 10 letá dívka v domácím vězení, korán & příprava na manželství

Itálie, Milán: rodiče imigranti izolovali 10letou dceru od okolního světa. Musela studovat doma korán a měla být odvezena do Bangladéše na rodiči domluvenou svatbu s 22letým soukmenovcem. Matka zariskovala a zasáhla...
 
Politik Paolo Grimoldi - krajský předseda Ligy, působící v Lombardii publikoval toto prohlíšení k případu 10leté dcerky muslimských imigrantů:
 
V Miláně žila jedna 10letá dívka izolovaná v domě, nechodila do školy, ale studovala doma Korán a měla být odvezena do Bangladéše kvůli domluvenému manželství s 22letým ...
 
Příběh, který se odehrával v Miláně potvrzuje, že integrace určitého islámu je nemožná, protože jejich hodnoty a jejich přesvědčení nejsou slučitelné s naším způsobem života a našimi zákony, neboť nemáme domluvené sňatky, neexistuje, že by dívka byla doma izolována a nechodila do školy a “sahat” na 10letou dívku je odporným zločinem, pedofilie.
 
Skutečnost, že se tento příběh, v obvyklém ohlušujícím mlčení levice, odehrál v Miláně, ve městě, které starosta Giuseppe Sala definuje město přijetí, nutí k zamyšlení, protože tento příběh také ukazuje, že se přijímání neshoduje s integrací.
 
Osud malé holčičky – nevěsty se zdál a být naplněn
Dívenka má pouhých deset let a pochází z Bangladéše, její otec by ji rád poslal zpátky, aby se mohla vdát za 22letého příbuzného. Svatba byla naplánovaná a otec už koupil i letenky.
Byla to však její matka, která se postavila proti tomuto sňatku - roztrhala její a dceřin cestovní pas. Otec ji s dcerou odvedl okamžitě na policii, aby nahlásil ztrátu pasů a na ambasádě chtěl pak udělat duplikáty.
 
Matka dceru zachránila
Matka dívenky, Malijka 41 let, která s dcerou od roku 2016 musela žít téměř v domácím vězení, sebrala kuráž a udala svého manžela za špatné zacházení: dle jejího vyprávění byla např. napadena nožem tak, že měla zraněnou dlaň, jen proto, že začala bez výslovného dovolení vařit.
 
Nyní v době probíhajícího procesu je Malijka i s dcerou hostem azylového domu sociální služby pro týrané ženy.
 
Autor: Monika Pilloni, Milán, Itálie, 28.5.2018
 
Zdroj: