18. čvc, 2019

MONIKA PILLONI: Salvini: “Chtěli mě zabít …”

Šokující oznámení: Matteo Salvini v úterý 16.07.2019 z Janova komentoval zprávu o zabavení zbraní v držení skupiny pravicových extremistů a zatčení zúčastněných osob díky vyšetřování Státního zastupitelství a Digos – oddělení pro generální vyšetřování a zvláštní operace v Turíně...
 
“Byla to jedna z mnoha výhružek smrtí, které mi přichází každý den. Tajné služby hovořily o ukrajinské skupině, která se mě pokoušela zabít. Jsem rád, že to posloužilo k odhalení arzenálu nějakých dementů,” slova ministra vnitra.
 
Předseda Ligy dále dodal:
 
„Myslím, že jsem Ukrajincům nikdy neudělal nic špatného, ​​ale ohlášení jsme předali a nebyl to mýtoman. Neznám žádné stoupence nacistů. A jsem rád, když chytí stoupence nacistů, stoupence komunistů nebo stoupence kohokoliv “.
 
Arzenál se skládal z různých zbraní, včetně rakety vzduch-vzduch Matra, používaná katarskou armádou. Zbraně, díky kterým byl zřejmě ohrožen také život ministra vnitra.
 
Pokračování zde:

https://monikapilloni.wordpress.com/2019/07/17/salvini-chteli-me-zabit-arzenal-neonacistu-tajne-sluzby-hovorily-i-o-ukrajinske-skupine/

Autor: Monika Pilloni, Itálie, 18.7.2019