9. lis, 2019

MONIKA PILLONI: Imigranti přepadli s nožem muže kvůli 25 Euro

Imigranti z Maroka při loupežném přepadení neváhali použít na svou oběť nůž pro 25 euro...
 

Sardínie – Cagliari . Autorka článku v Castedduonline, Fiorella Garofalo nás informuje, že policie v Cagliari zatkla dva Maročany za loupežné přepadení , zranění a nahlášení falešné identity.

Minulé úterý byli policisté kolem půlnoci upozorněni četnými telefonáty, které hlásily násilný útok páchaný dvěma mladými cizinci na úkor jednoho muže v ul. Sardegna, na rohu ul. Porcile.

Hlídka dorazila na místo ve velmi krátké době a to právě když se oběť, muž s oteklým a krvácejícím obličejem, pokoušel získat zpět od jednoho ze dvou cizinců své věci, zatímco ten druhý s ním cloumal a snažil se vykroutit. Policisté okamžitě zloděje zablokovali a poskytli potřebnou péči muži, který vykazoval rány na obličeji a předloktí, kde byl zasažen nožem. Současně jiná policejní hlídka zatkla druhého cizince, který se pokoušel uniknout ulicí Roma.

Oběť, 49letý muž z Quartu, před tím, než byl svěřen zdravotnickému personálu, řekl agentům, že oba cizinci na něho zaútočili a porazili ho a oloupili o peněženku obsahující 25 eur. Oba zločinci byli podrobeni kontrole: u jednoho bylo nalezeno těch 25 euro a u druhého peněženka s občanským průkazem oběti uvnitř.

Oba pachatelé zpočátku poskytovali falešnou totožnost a teprve po foto daktiloskopických průzkumech se přišlo na skutečnou identitu: jeden je Said Ajoby (22 let) a druhý je Idrissi Ismail Isbai (31 let), oba pochází z Maroka a již byli oba vyšetřováni za zločiny proti osobě a majetku. Bylo také zjištěno, že Isbai má vyhoštění z území státu. Na konci vyšetřování byli zatčeni za loupež s přitěžující okolností – zranění osoby a nepravdivé identifikační údaje.

Matteo Salvini se na svůj Fb profil vyjádřil v tom smyslu: To by tak scházelo zrušit bezpečnostní dekrety, jak by to chtěla tato nevolená vláda: poslat je DOMŮ kopancema do zadku!

Autor: Monika Pilloni, Itálie, 9.11.2019
 
Zdroj:

https://monikapilloni.wordpress.com/2019/11/08/imigranti-z-maroka-pri-loupeznem-prepadeni-nevahali-pouzit-na-svou-obet-nuz-pro-25-euro