21. dub, 2018

DĚJINY OKEM ALTRIGHT.CZ: Vzestup a pád ODS

Pan president Miloš Zeman, kdysi napsal knihu „Vzestup a pád sociální demokracie“, my na ní navazujeme článkem vzestup a pád občanské demokracie, protože přesně to nyní vidíme a zažíváme. Během mého života se ODS rozvinula, rozrostla, dosáhla velkého rozmachu, zkorumpovala, oslabila a změnila v totální pytel cuckservativního politického hnoje. To vše stihla za ušmudlaných 27 let, které dnes slaví. Zoufalství nad zoufalství, ale pojďme popořadě...

ODS vzešla z Občanského fóra, kdy jí 21. dubna 1991 založil Václav Klaus v Olomouci. Ten stranu vedl, až do roku 2002. Během tohoto období dokázala ODS porazit havlistické a pravdoláskařské skupinky, přinesla ČR ekonomický liberalismus, ale v rámci něho bohužel i masivní korupční aféry a skandály. Uznáváme velké zásluhy ODS a Václava Klause na prosazování lidské a osobní svobody v devadesátých letech, na to, že jsme tehdy mohli svobodně podnikat, svobodně hovořit a svobodně žít, což už dnes nemáme, ale nehodláme zakrývat, že ODS byla zneužita bývalými komunisty, zloději, kabátníky a v neposlední řadě i zmíněnými havlisty ke svým akcím, k machinacím, podvodům a tunelářství. Největší chybou Václava Klause byl příliš a zbrklí důraz na ekonomický liberalismus v době, kdy se mělo reformovat soudnictví a právo jako prevence proti případné korupci a tunelování během privatizací. Jinak bylo jeho působení zlatým věkem ODS, minimálně do roku 1997, kdy došlo k „Sarajevskému atentátu“. V této době měla ODS 1,8 miliónu hlasů, 32 senátorů a 30% v komunálkách.

Jan Ruml a Ivan Pilip, dvojice havlistických bankrotářů uvnitř ODS, podrazila svého předsedu Václava Klause a vydala „Sarajevskou výzvu“, kterou nastartovala pád občanské demokracie, až do dnešních dní. Šlo o výzvu Václavu Klausovi, aby odstoupil z pozice předsedy ODS a předsedy vlády. Této výzvy se chopili černoprdelníci a naštěstí již zaniklá ODA. Kongres ODS, ale v prosinci 1997 potvrdil Václava Klause v pozici předsedy a Ruml s Pilipem odešli ze scény. Založili rovně dávno zaniklou Unii svobody, dnes Ruml vyzývá k odvolání presidenta Zemana a snaží se vrátit jako kandidát do senátu za pokračovatele US dnešní ještě neomarxističtější Piráty, Pilip je na smetišti dějin.

Poté následovala Václavem Havlem iniciovaná „Opoziční smlouva“, kontroverzní událost, která v dlouhodobé perspektivě morálně a politicky poškodila ODS i ČSSD, ale tehdy umožnila překonat politickou krizi způsobenou zuřivou neústupností černoprdelníků a Unie svobody, se kterými chtěl Václav Klaus uzavřít koaliční vládu. Opoziční smlouva černoprdelníky a unihovnisty zaskočila a umožnila nástup sociální demokracie a Miloše Zemana.

Roku 2002 končí Václav Klaus v pozici předsedy ODS a ta se začíná dostávat na strmou plochu. Od června 2002 je ODS v opozici a ČSSD pod vedením eurohujeristy a neoliberála Špidly se spouští do politického orgasmu s Čtyřkoalicí (černoprdelníci, svobodní unihovnisti, demokratičtí unihovnisti a ODA). Během prosince 2002 se novým předsedou ODS stává „ogar s gulemi“, nebo taky „falešný a prázdný topol“, který přináší lidový styl do ODS, ale taky posun nalevo a nakonec počátek eurohujeristické zrady. V březnu 2003 dosahuje ODS svého morálního politického triumfu, když socani zrazují svého bývalého premiéra Zemana ve prospěch havlisty Sokola, zatímco ODS dokáže prosadit Václava Klause do funkce prezidenta České republiky.

Roku 2006 se vrací ODS na výsluní, když překoná ČSSD a sestavuje koalici složenou z ODS, Kalouskovi KDU-ČSL, Bursíkových zelených a přeběhlíků. Tehdy falešný a prázdný topol udělal jednu ze svých prvních sviňáren, a to v podobě ministra financí. Měl na výběr mezi kompetentním a schopným Vlastimilem Tlustým, který svými návrhy a programovými opatřeními, včetně daňových balíčků, ODS vyhrál volby 2006. Aby si Topolánek zajistil podporu, vyhodil Tlustého a na jeho místo dosadil nejhoršího ministra financí v historii naší země, Miroslava Kalouska.

Nastala éra, kdy ODS zabředla do nejhoršího havlismu v koalici s černoprdelníky a ekoteroristy. Tato vláda vysekla historicky největší schodky rozpočtu, okradla statisíce lidí, podepsala v roce 2009 Lisabonskou smlouvu, uznala nezávislost „Kosova“ a definitivně se vydala cestou eurohujerismu. Falešný a prázdný topol se stal hrobníkem euroskepticismu v ODS a udělal z ní liberální hnůj, ze kterého se odštěpili konzervativní a euroskeptické síly okolo Macha a Ladislava Jakla. Václav Klaus sice Lisabonskou smlouvu podepsal, ale aspoň se mu podařilo začlenit výjimku o neprolomitelnosti Benešových dekretů. Falešnému topolovi bylo tohle ukradené.

Jak na Apríla, Topolánek 1. dubna 2010 odchází z pozice volebního lídra a na jeho místo se dostává další troska, Petr Nečas. Topolánek se poté na výsluní vrátil jen krátce, když se letos pokoušel zoufale vyhrát prezidentské volby a podporu mu vyjádřili jen další bankrotáři a chudáci.

Od června 2010 přebírá moc v zemi Petr Nečas, který je v podstatě prvním plnohodnotným premiérem a předsedou ODS potom, co se ODS stala eurohujeristickou partají. Ten nasazuje všemu korunu, když jde do holportu s nejhorší havlistickou svoločí, která se seskupila v kalouskovské TOP09 a VeVerkami. Další tři roky Nečas a jeho zlokoalice předvádí rektální alpinismus v rámci Evropské unie, stejně jako drastické a absurdní škrty, které pomáhají radikálním levičákům. Nemluvě o tom, že představitelé „konzervativní“ ODS podporují Prague Pride v této době. ODS zažila v následujících letech katastrofální propad a klesla z 35 senátorů na 10 senátorů a další asi ztratí letos.

V roce 2013 padla vláda, kvůli korupčním skandálům a působení Nečasovi milenky. Nastala éra chaosu, kdy se v rámci ODS začal šířit vír neskutečných zjevů a poděsů, kteří postupně stranu ovládali. Politický hlupák a europrdelka Petr Fiala se stal předsedou ODS a přizval si tam politicky tupou kleptomanku Alexandru Udženiju, ta vnímá politiku jen jako místo pro rozkrádačky a ráda by zakazovala svobodný internet. Jako další máme fanynku scifi Janu Černochovou, která ráda machruje se zbraněmi, ale téměř jim nerozumí a s radostí sobě vlastní podporuje bombardování všeho a všech, když to chce Západ, ale i „euroskeptický“ fanoušek islámu a Erdoganova Turecka Jan Zahradil, blbka Mirka Němcová a další a další...ODS přestala být vážně míněnou stranou a stala se panoptikem politických ztroskotanců. Perlou v tomto hnoji je už jen Václav Klaus mladší, který je, ale ve straně svého otce ostrakyzován...

Od voleb 2017 se ODS ještě víc než kdy jindy přiklonila k havlistickým a eurohujeristickým elitám a bizarní formaci „Demokratickému bloku“. ODS se sice v posledních volbách podařilo posílit, ale to je spíše zásluhou ničivých ekonomických kroků Andreje Babiše, jeho EET, účtenkovky, korupce a dalších prasáren.

ODS by si zachovala důstojnost, kdyby zanikla s odchodem Václava Klause. Topolánek a spol. jí zavlekli do strašlivého marasmu, jehož prapůvodci byli Pilip a Ruml. Dnes je ODS jen… no vlastně se ani nedá říct, co přesně je zač. Snad parodie na skutečnou politickou stranu. Svým způsobem je, až smutné se dívat na osud této strany.

ODS můžete nás za tento článek žalovat, máte na to právo! My zase máme právo napsat, že jste jen suita ubohých, trapných zlodějů a euroislámských gaunerů...

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 21.4.2018