NOVINKY Z TRUMPERIKY

8. čvn, 2021
Trump o víkendu vystoupil po dlouhé době veřejně...
 
Na setkání Republikánů v Severní Karolíně. Jeho projev ignorovala hlavní mainstreamová média. 
 
Trump například řekl:
 
„Vezmeme si zpět Senát, vezmeme si zpět sněmovnu a vezmeme si zpět Bílý dům dříve, než si myslíte.“ 
 
Udeřil do médií a naznačil, že se pokouší „podkopat americkou demokracii“, a prohlašuje: „Já jsem ten, kdo se to snaží zachránit.“
 
„Chtějí vás umlčet; chtějí umlčet váš hlas,“ řekl Trump v sobotu v noci.
 
„Pamatuj, já nejsem ten, kdo se snaží podkopat americkou demokracii. Já jsem ten, kdo se to snaží zachránit. Pamatuj si to prosím.“
 
Trump vyzval k přijetí volebních integritních opatření, včetně ověření podpisu, identifikace voličů a regulace financování Big Tech.
 
„Všichni víme, co se stalo s volbami, a nikdy, nikdy to nikdy nebudeme moci vrátit zpět.“
 
Trump uvedl, že Amerika za Bidena směřuje k diktatuře, i když se vysmíval současnému prezidentovi, že ani není tím, kdo je za to zodpovědný.
 
„Nebudeme mít zemi, pokud nemáte volební integritu a pokud nemáte silné hranice, může být naše země vedena jako diktatura, a to by chtěli dělat,“ Trump řekl. „Ani si nemyslím, že Biden je diktátor.
 
„Pokud někdo ví, kdo tu pekelnou operaci řídí, mohl bys nám to dát vědět? Protože si nemyslím, že je to Joe. Ale kdo to sakra ví?“
 
„Když už mluvíme o našich vůdcích: Sklánějí se před Čínou; Amerika je na světové scéně ponižována; naši svobodu překonává levicová kultura ničení; a Bidenova vláda tlačí toxickou kritickou rasovou teorii a nelegální diskriminaci i na naše dětské školy.“
 
„Teď mi řekněte: Chceme to?“
 
Nedáváme Ameriku na druhé místo. Když se dnes večer tady setkáváme, naše země je zničena před našimi vlastními očima. Zločin exploduje. Policejní oddělení jsou ničena a znehodnocena.
 
Chceme zpět MAGA!
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 8.6.2021
 
Zdroj:
 
https://www.newsmax.com/politics/gop-north-carolina-speech-republican-party/2021/06/05/id/1024051/
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
 
18. bře, 2019

Novinky z Trumperiky...

Andrej Babiš v Bílém domě

7. března se konalo setkání českého premiéra Andreje Babiše a amerického presidenta Donalda J. Trumpa v Bílém domě. Šlo o důležité setkání, které předznamenává nový a pozitivní vývoj v českoamerických vztazích, posílený o to, že část rodiny Donalda J. Trumpa je spřízněná s Českou republikou. Andrej Babiš při této příležitosti předal Donaldu Trumpovi dar v podobě české pistole CZ75 z limitované edice s vyrytým rokem 1947, kdy se narodil Donald J. Trump a podobiznou Tomáše Garrigua Masaryka.

Náplní jejich setkání pak byl rozhovor o situaci v Sýrii, o energetice a energetické bezpečnosti a o společnosti Huawei.

Protesty proti klimatu

USA zasáhla nově se rodící popkultura stávkování proti klimatu, kterou rozjeli v neomarxistickém Švédsku. Šestnáctiletá švédská aktivistka Greta Thunberg se rozhodla protestovat proti klimatu a strhla k tomu desetitisíce (zá)školáků po celém světě, kteří se rozhodli tohoto zneužít. To se týká i Spojených států amerických, kde bylo hnutí založeno dvanáctiletou Haven Colemanem, která s podporou třináctileté Alexandry Villaseńor a šestnáctileté Isra Hirsi, rozjela stávkovou mánii. Cílem protestů je boj proti klimatu, respektive klimatickým změnám, tedy procesům, které na této planetě jsou už stovky milió nů let.

15. března, tisíce studentů v USA protestovali proti klimatu. K demonstracím došlo ve Washingtonu, Portlandu, New Yorku, San Franciscu a na dalších místech, přičemž do stávek se celkově zapojilo přes tisíc škol napříč Spojenými státy americkými.

Donald Trump vetuje levici

Americký Senát se v těchto dnech pokusil oslabit pozici presidenta Donalda Trumpa, a zejména jeho snahu o ochranu hranic USA, tím, že vydal rezoluci nařizující zrušení mimořádného stavu, který president Trump vyhlásil za účelem uspíšení a zefektivnění financování a řízení stavby Zdi na americko-mexické hranici.

President využil svého práva veta a bylo to prvně za dobu svého presidentství, kdy využil veto. Donald Trump na to reagoval slovy: „Kongres má svobodu tuto rezoluci odhlasovat a já mám povinnost jí vetovat.“

Veto efektivně zastavilo snahy Senátu, protože nyní by byla potřeba dvoutřetinová většina pro přehlasování veta a tou levice nedisponuje. Vůdkyně demokratů Nancy Pelosi už vyzvala republikány, aby zradili svou stranu a postavili se proti zájmům amerických občanů, to vše pod falešnou taktovkou konstitucionalismu.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 18.3.2019


 

18. úno, 2019

Po řadě měsíců se vracíme s novinkami z Trumperiky! Věříme, že Donald J.Trump opět nasedl na vlnu altrightu a národního konzervativismu, ze které byl nějakou dobu vytlačován neokonzervativními cuckservativci, proto jsme tu zpět s novinkami...

Trump – od slov k činům!

Donald J.Trump se rozhodl v otázce hraniční zdi přejít od slov a k činům a v pátek 15. února, vyhlásil stav nouze. Rozhodl se tak učinit po dlouhých měsících sporů a tahanic s liberálními demokraty a umírněnými pseudorepublikány uvnitř Kongresu a Senátu, kteří nechtěli podpořit financování zdi, a dokonce rozpoutali 35 dní trvající shutdown. Chtěl to s nimi vést po dobrém, ale nešlo to. Musí se jít po zlém, a tak nyní využije fondy určené pro stav nouze, aby vyřešil katastrofální migrační situaci na jižní a jihozápadní hranici Spojených států amerických.

Kromě toho, že Donald J.Trump konečně pokročí v otázce budování zdi, tak tento proces taky povede k oddělení republikánského konzervativního zrna od liberalismem nakažených plev uvnitř Republikánské strany.

Evropo – čelem k odpovědnosti!

Donald J.Trump vyzval Evropskou unii, aby se postavila čelem k odpovědnosti vůči teroristům. Chce, aby Evropa převzala 800 islámských teroristů zajatých Američany v Sýrii, kteří jsou „evropského“ původu a soudila je. Jde o teroristy z řad muslimských komunit v Evropě, a nejspíše i konvertity s pasy EU. Donald J.Trump dává zbabělým eurounijním vůdcům jasné ultimátum. Převezměte je a suďte, nebo je propustíme. Na druhou stranu, trochu se obáváme, že kdyby byli předáni do rukou „evropské justice“, většina by byla osvobozena, a ještě by jim bylo řečeno, že za nic nemohou.

Prcek za mřížemi!

Ve Spojených státech amerických právě proběhl dlouho očekávaný proces s obávaným mexickým narkobaronem Joaquínem „Prckem“ Guzmánem, někdejším vládcem drogového kartelu Sinaloa. „Prcek“, jak se mu říká pro jeho výšku 168cm, patřil mezi nejmocnější a dlouho pronásledované narkobarony. Nyní byl souzen a shledán vinným ve všech bodech obžaloby, jako jsou vraždy, praní špinavých peněz, pašování drog, únosy, obchod s bílým masem, či organizovaný zločin obecně. „Prcek“ se proslavil tím, že byl dopaden hned třikrát. Dvakrát se mu podařilo uprchnout. Nyní už je, ale snad nastálo a pevnou rukou americké justice. 25. Června 2019 bude vynesen konečný rozsudek, ale očekává se, že bude odsouzen k doživotnímu vězení bez možnosti předčasného propuštění.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 18.2.2019


 

 

16. dub, 2018

„This is the end, beautiful friend, this is the end, my only friend…“

Přinášíme Vám poslední novinky z Trumperiky. Ne, nekončíme, a rozhodně nehodláme končit.  Poslední novinky z Trumperiky přinášíme, protože po sobotním bombardování Sýrie přestal být Donald J. Trump trumpovcem a altrightistou, a přešel k mainstreamové pseudopravici bushovského typu. Pro nás je trumpismus o odmítání zahraničních intervencí, domácí suverenitě, boji proti establishmentu a elitám, rozbití politického konsensu, národní hrdosti a nekonformnosti vůči politické korektnosti. V posledních měsících, bohužel, president Donald J. Trump tyto pozice opustil. Začalo to už propuštěním Steve Bannona z pozice poradce v Bílém domě a neuhájením Michaela Flynna na pozici poradce pro národní bezpečnost.

Ronald Reagan, kdysi řekl: „Já jsem neopustil Demokraty, to Demokraté opustili mě,“ a my říkáme: „My jsme neopustili Donalda Trumpa, to on opustil nás.“ Donaldu J. Trumpovi nadále patří obrovské zásluhy za politické zemětřesení, které způsobil, a za to, že vrátil nižším a středním vrstvám Američanů a americkým patriotům jejich hrdost, a proto nebudeme na Donalda Trumpa útočit, nebudeme ho zahořkle pomlouvat, a uvítáme jeho případný návrat k trumpismu, ale dokud bude ve vleku mainstreamu, nemůžeme být loajální k jeho osobě. Jsme loajální k tomu, proč zvítězil v presidentských volbách, k jeho předchozím myšlenkám, praxi, odvaze a úspěchům.

V tomto ohledu chceme navíc poděkovat presidentu Miloši Zemanovi, že se odmítl přidat k ostatním státníkům, kteří divoce přikyvují bombardování, a že správně varuje před hrozbou, že by takové bombardování mohlo způsobit oddálení návratu imigrantů.

Autor: 7Republika, Praha, ČR, 16.4.2018


 

9. dub, 2018

Stážisti a jiné voloviny / Národní garda na hranici / Donald u Baltu

Stážisti a jiné voloviny

Sluníčkáři už fakt neví, na co všechno by si v případě presidenta Trumpa měli stěžovat. Na druhou stranu je nutné ocenit originalitu jejich debility. Ta byla nyní opět trumfnuta, když bylo uveřejněno společné foto presidenta Trumpa a 200 stážistů z Bílého domu. K zděšení levičáků jsou mezi stážisty jen tři černoši. Kritika hned byla podrobena kritice, když řada lidí prohlásila, že černoši pravděpodobně ani nechtějí pracovat u Trumpa. Levičáci taky poukazují na to, že pod prvním černošským presidentem Obamou, tam bylo mnohem více černochů. Pochopitelně. To tam chtěl pracovat každý černoch, a nejspíše na to byly i rasové kvóty. Kdoví. Éra, kdy byl člověk, ale hodnocen a povyšován podle rasy je v Americe u konce. Nyní se hodnotí schopnosti a zásluhy.

Národní garda na hranici

President Trump pokračuje v naplňování svého slibu boje proti ilegální migraci z Mexika, a nejen vybudováním zdi. Nyní Pentagon a president Trump poslali na mexickou hranici 4,000 příslušníků Národní gardy. Jako první vyšle Texas 250 gardistů k posílení hraničních hlídek. Tímto způsobem má být omezena ilegální migrace a pašování drog a zbraní z Mexika do Ameriky. Přejeme hodně štěstí, nejen americké vládě, ale v první řadě americkým gardistům, kteří pomáhají střežit bezpečí amerických občanů na mexické hranici. „Uzavíráme jižní hranici. Lidé naší země chtějí bezpečí a ochranu. Demokraté způsobili katastrofu v této důležité oblasti,“ napsal Donald J. Trump.

Donald u Baltu

Donald Trump se setkal s představiteli Litvy, Lotyšska a Estonska, zemí, které dlouhodobě byli v područí ruského impéria a nyní usilují o ochranu své suverenity a národní nezávislosti. Presidentova návštěva má jasně potvrdit dodržení závazků Spojených států amerických vůči svým spojencům napříč Evropou, tedy i spojeneckým národům v Pobaltí. Podle vyjádření amerických představitelů se plánuje investice 100 miliónů dolarů do dodávek zbraní a munice do Pobaltí a 70 miliónů dolarů na rozvoj výcvikových programů baltských armád. Setkání, ale nebylo jen o vojenské bezpečnosti, nýbrž i o jiných záležitostech. Spojené státy americké se chystají podpořit rozvoj baltské infrastruktury, aby byla méně závislá na Rusku. V rámci 100. výročí osamostatnění baltských států od Ruska zároveň dojde k prohloubení výměnných programů a poslání stovky baltských studentů na výměnné pobyty do Spojených států amerických.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 9.4.2018