27. lis, 2017

TRUMP NEWS: NOVINKY Z TRUMPERIKY

Novinky z Trumperiky...

Trump odsunuje nepříliš zvané hosty.

20. listopadu 2017 rozhodl president Donald J. Trump o ukončení pobytového programu pro Haiťany, kteří se v USA usídlili na pozvání neomarxistické vlády po katastrofálním zemětřesení v roce 2010. Haiti, které je sužováno korupcí a do nebe volající neschopností vzpamatovat se, na rozdíl od jiných postižených oblastí, bude nyní muset zpátky přijmout 60,000 svých lidí, kteří byli v USA pod ochranou levičáků. Nyní musí Haiti převzít odpovědnost za své obyvatele.

Trumpovi krocani.

V USA se konal tradiční svátek Díkuvzdání, během kterého pravidelně americký president uděluje milosti krocanům, kteří měli jinak skončit v troubě a nejinak je tomu i letos za presidenta Trumpa. Wishbone a Drumstick, dvojice krocanů, byla letos omilostněna presidentem Trumpem, který nezapomněl zažertovat na účet své vlastní politiky. „Dobře víte, že jsem velmi aktivní v rušení nebo pozměňování některých politických kroků svého předchůdce. Už jsem byl nicméně informován, že ani jednu z loňských milostí zrušit nemohu.“ Oba krocani dožijí ve výběhu areálu Virginia Tech.

Small Business Saturday.

Donald myslí i na malé podnikatele. Na twitteru Donald J. Trump připomněl Američanům, aby nezapomínali i na malé a střední podnikatele a zúčastnili se „Small Business Saturday“, soboty malých podnikání. Den, který je protipólem nákupních horeček „Černého pátku“, je neoficiálním svátkem drobného podnikání a střední vrstvy ve Spojených státech amerických (a od r. 2013 i ve Velké Británii). Děkujeme Donaldu Trumpovi, že nezapomíná na své voliče, kteří v mnoha případech vzchází právě ze střední vrstvy a drobných obchodníků vidících v něm naději zabránit socialistickým regulacím Demokratů. U nás zažíváme opak, když EET a zákazy kouření drtí naše restaurace a hospody a oslabují střední stav.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 27.11.2017