4. pro, 2017

TRUMP NEWS: NOVINKY Z TRUMPERIKY

Jeruzalémský přesun.

Zdá se, že Stát Izrael je opět blíže k posílení své integrity a svrchovanosti na území, které bylo stovky let okupováno Římany, Araby, Turky a Brity, které bylo domovem židovského království. Toto posílení může přijít v nejbližších dnech a týdnech ze strany Spojených států amerických, kdy Donald Trump opět hovoří o možnosti přesunout velvyslanectví Spojených států amerických z izraelského hlavního města Tel Avivu do židovského hlavního města Jeruzaléma. Párkrát o této možnosti hovořil i president Miloš Zeman, ale ten k tomu bohužel nemá kompetence.

Myšlenka na přesun velvyslanectví byla prosazena Kongresem USA už v roce 1995 a původní plán zněl, že velvyslanectví se přesune v květnu 1999. Nicméně USA se obrátilo ke svému blízkovýchodnímu partnerovi zády a všichni presidenti, demokrati Bill Clinton i Barack Obama a republikán George W. Bush, neustále odkládali přesun velvyslanectví, co půl roku. Pokud počítám správně, došlo k 35 odkladům. Doufejme, že nyní nenastane 36. odklad. Ostatně přesun velvyslanectví byl mezi Donaldovými předvolebními sliby.

Je sice pravda, že arabští spojenci USA (Jordánsko) se proti tomu ohrazují a „Palestinci“ vyhrožují koncem mírových jednání, ale „Palestincům“ o mír nikdy nešlo. Šlo jim jen o to zneužívat mezinárodní společenství. Nejsou o nic lepší, než byli sudetští Němci koncem 30 let, 20.století v ČSR.

Trumperika dává ruce pryč od „globálního paktu“ o uprchlících.

Spojené státy americké pokračují ve své suverenistické politice a odmítají se podřídit diktátu tzv. globálního paktu o uprchlících. Jde o další krok globalistů k oslabení národních států a jejich suverenity. Přípravu paktu bohužel schválilo všech 193 států OSN. Tato zrůdná deklarace má umožnit začleňování migrantských dětí do školních kolektivů, tedy etnicko-náboženskou inkluzi ve formě multikulti rasismu, má pomáhat krást pracovní místa našim lidem a řadu dalších ničivých kroků. Spojené státy americké se původně zavázaly k pořádání mezinárodní konference o uprchlických otázkách, ale z toho teď snad sejde. Donald Trump své rozhodnutí odůvodnil tím, že některé pasáže tohoto paktu jsou v rozporu s americkou národní suverenitou. Dobrá zpráva pro americký národ.

FBI očistěte, dokud to jde!

Z amerického Federálního úřadu vyšetřování FBI se v posledním roce stala neplacená, nebo možná placená, úderka Demokratické strany. Z boje proti organizovanému zločinu se stal boj proti Donaldu J. Trumpovi a FBI nyní vynakládá všechno úsilí, aby svrhla demokraticky zvoleného presidenta, nebo aby aspoň vytvořila podhoubí pro puč proti presidentovi.

V tomto případě se to týká kauzy Michaela Flynna, odvolaného poradce pro národní bezpečnost USA, který byl donucen k tomu se přiznat, že byl v kontaktu s Ruskem. Flynnovo chybování ho už předtím připravilo o pozici poradce pro národní bezpečnost, ale to bývalému řediteli FBI Comeymu nestačilo. Tlačil dál, až nakonec musel být sám odvolán. Tím začal proces očištění FBI od lidí napojených na demokraty. Nový ředitel Chris Wray má před sebou důležitý úkol, obnovit důvěryhodnost, fungování a principy Federálního úřadu vyšetřování, které měl, až do doby, než se zapletl s Demokratickou stranou USA.

Všimněte si, že FBI zdaleka, tolik nepronásledovala Hillary Clintonovou, ale Michaela Flynna a Donalda Trumpa chce roztrhat na kusy, přestože Clintonová svým neuváženým a diletantským nakládáním s bezpečnostními materiály představovala pro USA a bezpečnost Ameriky mnohem větší nebezpečí.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 4.12.2017