10. pro, 2017

TRUMP NEWS: NOVINKY Z TRUMPERIKY

Rekordně NÍZKÁ nezaměstnanost!

Po téměř roce vládnutí Donalda J.Trumpa je nezaměstnanost v Americe na rekordně nízké úrovni. 17leté minimum nezaměstnanosti. Bez práce je jen 4,1% a v průmyslu je nezaměstnanost dokonce, jen 2,6% tedy nejnižší v historii vůbec! Nezaměstnanost v hispánské komunitě taky klesla a to na 4,7%. K dalšímu růstu hospodářství a tím i poklesu nezaměstnanosti na absolutní minimum určitě přispěje nedávno prosazená daňová reforma, která je velkým vítězstvím nejen Donalda J.Trumpa, ale hlavně amerických občanů.

Pokuta bance!

Wells Fargo Bank, banka dlouhodobě obviňovaná z machinací, klamání zákazníků a celé řady kontroverzí, se dle vyjádření presidenta Trumpa rozhodně nevyhne pokutě, a pokud to bude možné, dokonce bude pokuta zvýšena. V tomto případě jde o pokutu ve výši 185 miliónů dolarů za nelegální činnost a podvádění s účty klientů. Je dobře, že se k tomu Donald J.Trump vyjádřil na svém twitteru a připomněl americké veřejnosti, že v Trumpovské Americe budou všichni hnáni k zodpovědnosti, zejména finanční elity, které plundrovaly Ameriku po mnoho let.

Trump a Honduras.

V reakci na nepokoje a násilnosti rozpoutané levicovými bojůvkami usilujícími v Hondurasu o obnovu zelayovského autoritářského režimu, došlo k podpoře současného presidenta Hondurasu ze strany Spojených států amerických. Ty na příkaz Donalda J.Trumpa podpořili současnou honduraskou administrativu milióny dolarů a poděkovali jí a jejímu presidentovi, že zvládá nynější chaos uprostřed voleb. Je to důkaz, že Donald J.Trump ví na koho vsadit, že jeho spojencem musí být pravicový konzervativci a ne levicové bojůvky.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 10.12.2017