19. úno, 2018

TRUMP NEWS: NOVINKY Z TRUMPERIKY

Jak přestavět Ameriku? Rychle! - Fetiš Trumpem a Ruskem – nová zábava FBI - První výsledky daňové reformy.

Jak přestavět Ameriku? Rychle!

President Trump tento týden vyzval k zefektivnění a zrychlení výstavby infrastruktury a důležitých zařízení napříč Spojenými státy americkými. Zmínil, že řada projektů se dnes v důsledku byrokratizace a nedostatku zdrojů táhne mnoho a mnoho let, zatímco Empire State Building byl postaven za rok. President ovšem, nejen kritizoval, ale taky předal recept, jak tuto nešťastnou situaci řešit – finanční injekce ve výši 50 miliard dolarů, větší zapojení státních, komunálních a soukromých investic, uvolnění rukou místním zastupitelům pro rychlejší rozhodování o infrastruktuře a stanovení dvouletého limitu na vyřízení stavebního povolení. Jsou to jen první kroky na zlepšení stavu americké infrastruktury, ale jsou tu.

Fetiš Trumpem a Ruskem – nová zábava FBI.

FBI, která je politickou policií Demokratické strany USA, se nadále předvádí v nejhorším světle. Místo chytání zločinců, vnitřních a vnějších nepřátel Ameriky, se soustředí jen na špinění lidem zvoleného presidenta a na paranoidní obsesi „ruským vlivem“ na americké volby. Místo, aby FBI účinnými preventivními akcemi zabránila vraždění na floridské škole, dál se přehrabuje ve špíně a doufá, že konečně najde něco na presidenta Trumpa. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží, a jak dlouho presidentu Trumpovi vydrží trpělivost s touto organizací.

První výsledky daňové reformy.

Už po prvních dvou měsících funkčnosti Trumpovi daňové reformy se ukazuje, že funguje. Nejen, že pomáhá nastartovat americkou ekonomiku, ale hlavně pomáhá americkým zaměstnancům a americké dělnické třídě. Více, než 4,200,000 amerických pracujících mají nyní nižší daně a vyšší příjmy díky Trumpově daňové reformě. Průměrný plat Američana se tak blíží k 3,600 dolarům (zhruba 75,600 Kč) měsíčně. Jsou to teprve prvotní výsledky a na dalekosáhlejší efekty, které reforma přinese si, ještě budeme muset počkat, ale víme, že jediní, kdo mohou tyto výsledky negativně ovlivnit, jsou libtardi, demokraté a americký senát a kongres.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 19.2.2018