26. úno, 2018

TRUMP NEWS: NOVINKY Z TRUMPERIKY

Přesun velvyslanectví v Izraeli / Medaile chrabrosti pro příslušníky policie / 370 a 4,100,000

Přesun velvyslanectví v Izraeli.

S potěšením můžeme přinést dobrou novinku z Trumperiky, a sice že přesun amerického velvyslanectví z Tel Avivu do hlavního města Izraele Jeruzaléma, o kterém se spekulovalo, že k němu možná vůbec nedojde, nebo že v nejlepším případě bude trvat řadu let, se urychlil a pokud vše dopadne dobře, již v květnu bude americké velvyslanectví sídlit v hlavním městě Izraeli. Tím, doufejme, oslabí další snahy palarabských teroristů o okupaci východního Jeruzaléma. Nezbývá, než opět vyzvat představitele České republiky, aby se připojili k USA a přesunuli své velvyslanectví. Velvyslanectví USA by mělo skrze svůj konzulát začít poskytovat služby z Jeruzaléma od 14. května, shodou okolností na výročí nezávislosti Státu Izraele.

Medaile chrabrosti pro příslušníky policie.

President Trump udělil 12 medailí chrabrosti za výjimečnou službu, odvahu a nasazení pro příslušníky policejních sil, kteří nasazují své životy při udržování řádu a pořádku ve Spojených státech amerických. Všech dvanáct držitelů bylo vyznamenáno za statečnost a obětavost ve službě Spojeným státům americkým a jejich lidu. K vyznamenání došlo v Bílém domě z rukou presidenta Trumpa. Medaile chrabrosti příslušníků bezpečnostních sil byla zřízena v roce 2000 a je třetím nejvyšším civilním vyznamenáním ve Spojených státech amerických.

370 a 4,100,000.

Co mají tato čísla společná? Více než 370 středních a velkých společností oznámilo navýšení platů, investic a bonusů, které pozitivně ovlivní život více než 4,100,000 amerických zaměstnanců. Tento pokrok byl možný jen díky Trumpově daňové reformě, o které demokratičtí panikáři hlásali, že bude představovat katastrofu a Armageddon pro americkou ekonomiku. Zatím, ale všechna čísla jdou proti těmto alarmistickým žvástům. Milióny lidí mají vyšší platy a nižší daně, stovky a tisíce podniků prosperují a americká ekonomika roste. Co se dá říct? Trump je schopný a americký národ jakbysmet, přestože se Demokraté a jejich nohsledi snaží z Američanů dělat na socialismu závislé zoufalce.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 26.2.2018