19. bře, 2018

TRUMP NEWS: NOVINKY Z TRUMPERIKY

Andrew McCabe – kdo chce kam, pomozme mu tam! / Kritika násilí ve videohrách. / Zmanipulované volby v Pensylvánii.

Andrew McCabe – kdo chce kam, pomozme mu tam!

Pár dní před odchodem do důchodu byl sražen demokratický agent uvnitř FBI, Andrew McCabe. Oficiálně člen Republikánské strany, fakticky sluha Clintonovské nadace, skončil, kvůli svému amorálnímu jednání a sabotážím vyšetřování stran úniků emailů Hillary Clintonové z její osobní emailové schránky. Andrew McCabe byl sesazen současným generálním prokurátorem a ministrem spravedlnosti Jeffem Sessions. Problém byl taky v tom, že McCabeho manželka je členkou Demokratické strany USA, která kandidovala na senátorku za Virginii v roce 2015. Nyní McCabe odchází bez výsluh, potrestán za své stranění demokratům a zejména Clintonové. Pozici McCabeho už v lednu převzal David Bowdich.

Kritika násilí ve videohrách.

Před pár dny se Donald Trump setkal se zástupci videoherních společností, konkrétně Take
Two a ZeniMax, mateřské společnosti videoherních vývojářů Bethesda. K setkání došlo v reakci na krvavé události z amerických škol, kde došlo k vraždění a střelbě. Donald Trump apeloval na zástupce videoherních společností, aby omezili násilí ve videohrách. Jakkoliv se nedomnívám, že by násilí ve videohrách bylo důvodem k vraždění na školách, tím jsou spíše uvolněné liberální mravy, jsem rád, že Donald Trump vrací kritiku videoher do původních kolejí, a pryč od morbidit typu LGBT, feminismus a spol. K setkání došlo 10. března za spoluúčasti republikánské kongresmanky Vicky Hartzlerové a kritiků videoherního průmyslu v Bílém domě u kulatého stolu.

Zmanipulované volby v Pensylvánii.

13. března proběhly volby v Pensylvánii. Šlo o speciální doplňovací volby, kde kandidoval konzervativní vlastenec, republikán, obhájce tradičních hodnot a veterán korejských jednání o omezení jaderných zbraní Rick Saccone proti rádobykonzervativnímu demokratovi Conoru Lambovi, který se v rámci Demokratické strany pasoval do role konzervativce, ale to jen, aby dokázal uspět v pensylvánských volbách. Sám měl údajně tvrdit, že má rád Trumpa. V zásadě šlo o kompromisního kandidáta, který měl zajistit úspěch demokratů. Lamb vyhrál, ale takovým způsobem, že už by bylo vrcholem pokrytectví ze strany demokratů obviňovat Rusy z falšování voleb. Vyhrál jen o 0,2% hlasů a rozdíl mezi ním a Sacconem byl pouhých 627 hlasů. Svou roli užitečného idiota levičáků pochopitelně sehrál i libertariánský kandidát Drew Gray Miller, který Sacconemu ukradl 1,379 hlasů. Libertariáni dokáží pravici jen škodit. Nicméně volby mají dohru, protože Lamb s neuvěřitelnou rychlostí a navzdory výsledku, okamžitě ohlásil svoje vítězství, což jen zavdává důvod myslet si, že volby jsou zfalšované. Chce zabránit přepočítání hlasů, které by ukázalo, že prohrál. K přepočítání ovšem nejspíše dojde, protože by to byl křiklavý podvod demokratické levice, tak doufejme, že republikánská pravda zvítězí nad demokratickou lží.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 19.3.2018