26. bře, 2018

TRUMP NEWS: NOVINKY Z TRUMPERIKY

V řadě za sebou, levičáci jdou... / Donald J. Trump oslavil řeckou nezávislost / Zákrok proti Iránu, aneb Roose… vlastně John Bolton v akci

V řadě za sebou, levičáci jdou, ťápají si v protitrumpovském blátě, cestou necestou

Levičácké úderky opětovně dokazují, že se neštítí zneužívat ničeho. Neštítí se využívat, jakéhokoliv protitrumpovského bláta a neštítí se zneužívat lidských tragédií ve svůj politický prospěch. To ostatně dokazují i nyní, když 24. března proběhla akce „Pochod za naše životy“ (Katolického „Pochodu za život“ by se asi nezúčastnili…). Tato akce je organizovaná extrémně levicovými studentskými spolky a skupinami, jejichž cílem je oslabit pozici Národní střelecké asociace, která patří mezi posledních pár ochránců svobod a postavení občanů v Americe. Levičákům jde o zvýšení věku držení zbraní na 21 let, zákaz předváděcích akcí zbraní a střeliva, zákaz prodeje velkokapacitních zásobníků, či obnovení federálního zákona zakazujícího útočné zbraně. Akci podporují sluníčkářské zjevy jako jsou George Clooney, Steven Spielberg nebo Justinka Bieberová. Podle nadhodnocených údajů se akce zúčastnilo 2 milióny lidí. Tak hlavně, že se prošli, tihle pokrytci. Vadí jim střelba na školách, ale nevadí jim potraty. Ne, že bych byl, kdovíjaký odpůrce potratů, ale levicový pokrytci by si měli uspořádat své hodnoty.

Donald J.Trump oslavil řeckou nezávislost

Za přítomnosti staršího patriarchy americké pravoslavné diecéze Demetriose, uspořádal Donald J. Trump v Bílém domě oslavu řeckého dne nezávislosti. Stalo se tak v neděli 25. března, na kterou letos připadala oslava svátku. Ten se slaví u příležitosti začátku řecké války nezávislost v roce 1821, která skončila vznikem svobodného Řecka a ničivou porážkou Osmanské říše. Donald J. Trump v přítomnosti patriarchy Demetriose připomněl, že Řecko je kolébkou západní civilizace, odkud vzešla filozofie, věda a kultura, stejně jako demokracie a velkolepé dědictví. Zmínil, že letos je i 70. výročí Fulbrightova programu v Řecku. Řecko se v roce 1948 stalo prvním státem Evropy, kde začal působit vzdělávací a stipendijní Fulbrightův program a od té doby poskytl stipendium pro vzdělání více než pěti tisícům Řeků a Američanů. V Americe navíc žije komunita 1,3 miliónů Američanů řeckého původu, kteří svým začleněním do společnosti a službou významně přispěli americké civilizaci v jejím rozvoji. Stejně jako Donald J. Trump, i my gratulujeme našim řeckým bratřím ke státnímu svátku! Ostatně, pro nás to letos bude 100 let od osvobození z germánského područí.

Zákrok proti Iránu, aneb Roose… vlastně John Bolton v akci

Donald Trump nevede jen nesmlouvaví boj proti kybernetické kriminalitě a špionáži páchané Čínou, ale i proti kyberterorismu, v němž má prsty iránský teokratický režim. 23. března uvalilo USA sankce na 9 Iránců a iránskou společnost Mabna Institute kvůli podpoře a zprostředkování kyberterorismu a hackování stovek univerzit, desítek soukromých společností a firem a dalších institucí. Odhaduje se, že od roku 2013, kdy Irán rozjel kyberteroristickou ofenzivu, až do dnešních dní, bylo zcizeno 31 terabytů akademických dat a intelektuálního vlastnictví, došlo k napadení 144 amerických univerzit a dalších 176 univerzit po celém světě. Došlo i k útokům na Federální energetickou regulační komisi a další strategické instituce v USA. K zahájení protiútoku došlo den po jmenování Johna Boltona, jestřábího odpůrce jaderné dohody s Iránem na místo poradce pro národní bezpečnost. Bolton moc dobře ví, čeho je Irán schopen s jadernými zbraněmi i kyberterorismem a bude vítanou posilou pro Trumpův tým.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 26.3.2018