16. dub, 2018

TRUMP NEWS: Poslední novinky z Trumperiky

„This is the end, beautiful friend, this is the end, my only friend…“

Přinášíme Vám poslední novinky z Trumperiky. Ne, nekončíme, a rozhodně nehodláme končit.  Poslední novinky z Trumperiky přinášíme, protože po sobotním bombardování Sýrie přestal být Donald J. Trump trumpovcem a altrightistou, a přešel k mainstreamové pseudopravici bushovského typu. Pro nás je trumpismus o odmítání zahraničních intervencí, domácí suverenitě, boji proti establishmentu a elitám, rozbití politického konsensu, národní hrdosti a nekonformnosti vůči politické korektnosti. V posledních měsících, bohužel, president Donald J. Trump tyto pozice opustil. Začalo to už propuštěním Steve Bannona z pozice poradce v Bílém domě a neuhájením Michaela Flynna na pozici poradce pro národní bezpečnost.

Ronald Reagan, kdysi řekl: „Já jsem neopustil Demokraty, to Demokraté opustili mě,“ a my říkáme: „My jsme neopustili Donalda Trumpa, to on opustil nás.“ Donaldu J. Trumpovi nadále patří obrovské zásluhy za politické zemětřesení, které způsobil, a za to, že vrátil nižším a středním vrstvám Američanů a americkým patriotům jejich hrdost, a proto nebudeme na Donalda Trumpa útočit, nebudeme ho zahořkle pomlouvat, a uvítáme jeho případný návrat k trumpismu, ale dokud bude ve vleku mainstreamu, nemůžeme být loajální k jeho osobě. Jsme loajální k tomu, proč zvítězil v presidentských volbách, k jeho předchozím myšlenkám, praxi, odvaze a úspěchům.

V tomto ohledu chceme navíc poděkovat presidentu Miloši Zemanovi, že se odmítl přidat k ostatním státníkům, kteří divoce přikyvují bombardování, a že správně varuje před hrozbou, že by takové bombardování mohlo způsobit oddálení návratu imigrantů.

Autor: 7Republika, Praha, ČR, 16.4.2018