15. pro, 2017

STŘEDNÍ EVROPA: Koalice svobodného Rakouska

V Rakousku se nyní definitivně rodí národně konzervativní koalice, která obnoví svobodu a dodržování práva a pořádku v této zaalpské zemi, která je sužována multikulturalismem a masovou imigrací, stejně jako islamizaci. Vyjádřil se tak HC Strache, vůdce rakouských Svobodných, který zároveň čerstvě předložil body, ve kterých pokročila jednání mezi Svobodnými & Lidovci.

Nová vláda se bude soustředit na boj proti nelegální imigraci a ochranu hranic. Zintenzivní
rovněž boj proti radikálnímu islámu, který je dnes tak štědře sponzorován ze Saúdské Arábie. S tím souvisí samozřejmě domácí prorodinná politika, která má udržet demografický vývoj ve prospěch domorodé populace.

Vláda plánuje na snížení DPH a daňových úlevách ušetřit pro nízko a středně příjmové rodiny s dětmi, až 1.200 eur ročně. Národně konzervativní koalice budeš prosazovat decentralizaci Evropské unie a navrácení pravomocí zpět národním vládám, stejně jako předání pravomocí svým občanům prostřednictvím rozvoje přímé demokracie.

Vznikající vláda již přistoupila k zvrácení zrůdného plošného zákazu kouření v restauracích a hospodách, který měl v Rakousku začít platit na jaře 2018. S tím je naštěstí konec. Dále chce omezit dávky azylantům, aby Rakousko přestalo být pro ně perspektivní, a v zahraniční politice se nejspíše bude soustředit na možnost užší spolupráce s V4 (kde už začala částečně kooperovat) &Trojmořím.

Zdá se, že se přeci jen, vzdor mému vlastnímu skepticismu, blýská v Rakousku na lepší časy. Rakousko bude opět o něco svobodnější.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 15.12.2017