23. bře, 2018

STŘEDNÍ EVROPA: RAKOUSKO: Svobodní vrací Rakušanům svobodu!

Rakouská svobodná vláda Svobodných & Lidovců se rozhodla přikročit k důležitému opatření, které má lidem opět vrátit jejich práva a postavení, o které je předchozí socialistická vláda připravila, především to je právo na to kouřit v hospodách, kde se kouřilo odedávna, až do doby, než zamindrákovaní a prokádrovaní politruci z neziskovek, rudozelených partají a podobných skupinek, prosadili frontální útok na práva podnikatelů, obchodníků, ale i práva zaměstnanců, kteří si chtějí po práci odpočinout a sebrali jim svobodu kouření v hospodách a restauracích.

Minulý rok jsme tuto sviňárnu zažili z rukou socanské vlády i u nás v ČR a asi bude trvat dlouho, než se podaří zvrátit zákaz kouření, ovšem Rakousko nám může být skvělým příkladem, že žádné neomarxistické opatření není skálopevné, a že záchrana svobody a lidských práv je stále možná. Podle nové úpravy mohou o tom, zda se bude v hospodských prostorách kouřit, nebo ne, opět rozhodovat majitele podniků. Aplaudujeme tomuto vítězství zdravého rozumu!

Odpůrci kouření jsou ve svém počínání pravděpodobně následovníky tureckého sultána Murada, který nařizoval popravy kuřáků, nebo nacistického režimu, který po celou dobu své existence vedl tvrdou protikuřáckou kampaň. Islám a nacismus rádi berou lidem svobody a práva, stejně jako ti vyhlášení ochránci veřejného zdraví. V roce 2011 je následoval i represivní režim ve Venezuele. V Polsku bylo kouření zakázáno liberální zkorumpovanou vládou Donalda Tuska. K takovýmto skvostům se řadí.

My sami říkáme, že je právem a svobodným rozhodnutím každého jednoho podnikatele rozhodnout si o tom, zda umožní, nebo neumožní kouření ve svém lokále. Zastáváme názor, že by měli existovat oddělené místnosti pro nekuřáky, ale nemělo by to být nijak vynucováno. A toto říkám já, který jsem nekuřák. Pokud někde, tak zde může volný trh určit, jaký je veřejný zájem podle poptávky samotných zákazníků. Jak vidíte, vláda Svobodných v Rakousku je skutečně vládou svobody!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 23.3.2018